Aktywna i rodzinna niedziela w ramach FRB | Spotkanie w JumpWorld Łódź

Zapraszamy firmy członkowskie na nietypowe, aktywne spotkanie z cyklu Forum Rekomendacji Biznesowych!

Zabierz ze soba rodzinę - dzieciaki będą zachwycone, a ty poznasz ciekawą ofertę innej firmy członkowskiej ŁIPH.

Firma – Gospodarz: Park Trampolin JumpWorld Łódź
Termin: niedziela 15 marca 2020 | godz. 11.00 – 13.00

Adres: Galeria Tesco, ul. Widzewska 22, Łódź

Na spotkaniu będzie można poznać możliwości Parku Trampolin JumpWorld, które dodatkowo - dla chętnych - będzie można samodzielne przetestować! Także w towarzystwie swoich pociech, które wyjątkowo mogą wziąć udział w tym spotkaniu.

Na miejscu czekać będzie niespodzianka - vouchery indywidualne oraz dla wszystkich aktywnych gości rabat 15% dla grup zorganizowanych. W celu skorzystania ze wszystkich atrakcji obiektu chętne osoby prosimy o zabranie stroju do przebrania, najlepiej niekrępującego ruchów :)

| Udział w spotkaniu jest bezpłatny.
| Potwierdzenie chęci uczestnictwa wraz z ilością zgłaszanych osób należy przesłać do piątku 13 marca do godz. 14.00 drogą mailową:

Zachęcamy do aktywnego spędzenia tego niedzielnego przedpołudnia w nieco odmiennej formule!