Bezpłatna konferencja Most gospodarczy REGION ŁÓDZKI - UKRAINA 2018

Międzynarodowa konferencja: Most gospodarczy REGION ŁÓDZKI – UKRAINA 2018

Serdecznie zapraszamy do udziału w międzynarodowej konferencji „Most gospodarczy REGION ŁÓDZKI - UKRAINA 2018”, organizowanej przez Łódzką Izbę Przemysłowo-Handlową w dniu 12 czerwca 2018 w hotelu Ambasador Premium **** w Łodzi.

Głównym celem konferencji jest przybliżenie firmom z regionu łódzkiego, jak naprawdę wygląda biznes na i z Ukrainą AD 2018, aby obalić mity funkcjonujące na temat tego rynku i ułatwić wzajemną współpracę.

Na konferencji obecni będą przedstawiciele firm ukraińskich, z którymi będzie można przeprowadzić rozmowy B2B. Program wydarzenia skupia się przede wszystkim na praktycznych aspektach wejścia na rynek oraz rozwoju wspólnego potencjału gospodarczego.

Realia biznesu polsko-ukraińskiego przedstawią przedstawiciele między innymi:

• Zagranicznego Biura Handlowego Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu S.A. w Kijowie
  • Międzynarodowego Stowarzyszenia Przedsiębiorców Polskich na Ukrainie
  • Terra Hexen
  • Cervi Robotics
  • Start-up’u NEED
  • …i wiele innych.

Udział w konferencji jest bezpłatny ::rejestracja online::

Bezpłatna rejestracja będzie także możliwa w dniu konferencji.

Pod Honorowym Patronatem:
Minister Spraw Zagranicznych Jacek Czaputowicz
Krajowa Izba Gospodarcza
Prezydent Miasta Łodzi Hanna Zdanowska

Konferencja o charakterze międzynarodowym organizowana jest w związku z realizacją projektu: „ŁIPH promotorem potencjału gospodarczego regionu łódzkiego na rynkach Ukrainy” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego 2014-2020, Działanie II.2 Internacjonalizacja przedsiębiorstw, Poddziałanie II.2.2 Promocja gospodarcza regionu.

Celem projektu jest wzrost poziomu inwestycji zagranicznych w regionie łódzkim oraz wzrost poziomu eksportu regionalnych przedsiębiorstw z sektora MŚP, przede wszystkim z branż należących do Regionalnych Inteligentnych Specjalizacji, dzięki podjęciu współpracy i działań na rzecz zintegrowanego rozwoju gospodarczego, stworzeniu i upowszechnieniu spójnej oraz kompleksowej oferty inwestycyjnej oraz oferty promocji gospodarczej.