Brunch z biznesem. II edycja spotkania z ekspertem Krajowej Izby Gospodarczej

BRUNCH Z BIZNESEM W ŁÓDZKIEJ IZBIE PRZEMYSŁOWO-HANDLOWEJ - II EDYCJA

„Działalność gospodarcza - zmiany w prawie i ułatwienia dla przedsiębiorców.”

Poszukujesz aktualnych informacji związanych z prowadzenie Twojej firmy?
Poszukujesz środków na założenie lub rozwinięcie nowego biznesu z zakresu Funduszy Europejskich 2014-2020?
Chcesz porozmawiać ze specjalistami i nawiązać nowe kontakty w niezobowiązującej atmosferze i przy doskonałym jedzeniu?

Weź udział w kolejnej odsłonie BRUNCHU Z BIZNESEM, który poprowadzi ekspert Krajowej Izby Gospodarczej! Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Środa 13 września | godz. 11.00
siedziba Łódzkiej Izby Przemysłowo-Handlowej

Narutowicza 34, 90-135 Łódź, sala parter

Opis spotkania:
| Ekspertka Krajowej Izby Gospodarczej przedstawi portal biznes.gov.pl jako narzędzie dla każdego przedsiębiorcy, wskaże ułatwienia w rejestracji spółki w KRS, opowie o prawach i obowiązkach oraz ulgach dla przedsiębiorców, a także zaprezentuje źródła finansowania działalności gospodarczej – także z zakresu Funduszy Europejskich 2014-2020.

Prowadząca: Katarzyna Dwórznik
Ekspert prawno-gospodarczy Krajowej Izby Gospodarczej, ekspert ds. procedur w projekcie „Rozwój Pojedynczego Punktu Kontaktowego Trzeciej Generacji”.

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Specjalizuje się w tematyce szeroko rozumianego prawa gospodarczego oraz w zagadnieniach partnerstwa publiczno-prywatnego i zamówień publicznych. Od ponad dziewięciu lat zawodowo związana z organizacjami działającymi na rzecz przedsiębiorców. Samorządowiec i certyfikowany mediator.

| Udział w brunchu jest bezpłatny.
| Zgłoszenie zawierające imię i nazwisko, stanowisko, nazwę firmy oraz dane do kontaktu – email i telefon, należy przesłać do dnia 12 września do godz. 12.00 drogą mailową: biuro@izba.lodz.pl