Drugie śniadanie podatkowe z ABC Tax - Ceny transferowe po rewolucji

Ceny transferowe po rewolucji. Co zmieniło się w cenach transferowych, jak sprostać nowym wymogom i czego się spodziewać w przypadku kontroli?

> Jak sporządzić dokumentację cen transferowych zgodnie z nowymi przepisami?
> > Czym jest analiza danych porównawczych i jak ją przeprowadzić?
> > > Jaka jest obecnie praktyka w zakresie kontroli cen transferowych?

Po odpowiedzi na powyższe pytania zapraszamy na praktyczne spotkanie w ŁIPH – udział bezpłatny!

Czwartek 31 sierpnia | godz. 10.00 – 12.00
siedziba Łódzkiej Izby Przemysłowo-Handlowej
Narutowicza 34, 90-135 Łódź, sala konferencyjna - parter

Do kogo adresowane jest spotkanie?
| Dyrektorzy finansowi, główni księgowi, osoby odpowiedzialne za ceny transferowe w przedsiębiorstwie.

Co oferuje spotkanie?
| Spotkanie ma na celu przekazać Państwu wiedzę na temat ostatnich zmian w przepisach podatkowych w zakresie cen transferowych oraz dostarczyć praktyczne wskazówki odnośnie sporządzania dokumentacji podatkowej. Przybliży również obecną praktykę organów podatkowych w obszarze kontroli cen transferowych.

Wartość dodana: co zyskasz biorąc udział?
| Zdobędą Państwo wiedzę na temat nowych przepisów i praktyki w zakresie cen transferowych. Będzie Państwu łatwiej przygotować dokumentację (we własnym zakresie lub we współpracy z doradcą) oraz zidentyfikować obszary i transakcje związane z podwyższonym ryzkiem podatkowym.

Prowadzący: Michał Kubik – doradca podatkowy z ABC Tax Sp. z o.o. (należącej do Audit&Business Consulting Group), firmy członkowskiej ŁIPH. Spółka specjalizuje się doradztwie podatkowym ze szczególnym uwzględnieniem cen transferowych.

> Udział w spotkaniu jest bezpłatny.
> > Zgłoszenia należy przesyłać do dnia 30 sierpnia do godz. 12.00 drogą mailową na adres: