FABRYKA KOMPETENCJI | Spółka komandytowa

Spółka komandytowa – Przedsiębiorco, chroń swój majątek!

> > Każdy z uczestników będzie mógł skorzystać z bezpłatnej wstępnej konsultacji z zakresu spółki komandytowej w siedzibie Kancelarii Primo Lege ul. Brzeżna 16 lok 1 w Łodzi < <

Wtorek 28 stycznia 2020 | godz. 14.00 - 16.00
siedziba Łódzkiej Izby Przemysłowo-Handlowej
Narutowicza 34, 90-135 Łódź, sala parter

Spotkanie kierujemy zarówno do przedsiębiorców z długoletnim doświadczeniem w prowadzeniu działalności gospodarczej, jak i do osób rozpoczynających działalność, którzy chcą bezpiecznie i zgodnie z prawem ograniczyć odpowiedzialność majątkiem osobistym.

W ramach case study omówimy wybrane restrukturyzacje przeprowadzone przez Kancelarię oraz przedstawimy modelowe rozwiązania dla poszczególnych branż.

Prowadzący:
Paweł Kulesza - radca prawny wspólnik, założyciel Kancelarii Radców Prawnych Primo Lege
Przemysław Dobrowolski - doradca klienta biznesowego, członek zespołu Kancelarii Radców Prawnych Primo Lege

| Udział jest bezpłatny.
| Zgłoszenie zawierające imię, nazwisko, nazwę firmy, e-mail do kontaktu należy przesłać do dnia 24 stycznia br. na adres: