FABRYKA KOMPETENCJI | Warsztat Biznesowy Berlitz: The Social Side of Business

Warsztat Biznesowy Berlitz®: The Social Side of Business – komunikacja w języku angielskim w mniej formalnych sytuacjach biznesowych.

> UWAGA! WARSZTAT DLA MAKSYMALNIE 20 UCZESTNIKÓW - DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ! <

Wymagana jedynie komunikatywna znajomość j. angielskiego.

Jeśli chcesz wiedzieć:
| jak nawiązać bliższą nieformalną relację z partnerem biznesowym,
| jak bezstresowo poprowadzić „small talk”,
| jak wykorzystać sytuacje towarzyskie dla nawiązania kontaktów biznesowych,
| jakich błędów unikać podczas mniej formalnych spotkań,

zapraszamy na wiosenne spotkanie Fabryki Kompetencji w ŁIPH – udział bezpłatny!

Środa 17 kwietnia | godz. 14.00 – 18.00
siedziba Łódzkiej Izby Przemysłowo-Handlowej
Narutowicza 34, 90-135 Łódź, parter

Do kogo adresowany jest warsztat?
| Przedsiębiorcy z anglojęzycznymi partnerami biznesowymi lub planujący nawiązanie kontaktów międzynarodowych, o co najmniej komunikatywnej kompetencji językowej.

Co oferuje warsztat?
| Warsztat Biznesowy Berlitz® to okazja do nabycia nowych praktycznych umiejętności z zakresu Business English. Warsztat ma na celu przybliżenie tematu skutecznego wykorzystania mniej formalnych sytuacji okołobiznesowych  do nawiązania bliższych kontaktów z partnerami/klientami lub nawiązania nowych kontaktów poprzez aktywne ćwiczenie komunikacji w sytuacjach okołobiznesowych.

Wartość dodana, czyli co zyskasz biorąc udział?
| Część praktyczna, oprócz niewątpliwej korzyści merytorycznej w postaci rozwoju kompetencji językowej z wykorzystaniem najefektywniejszej metody nauki języka obcego (Metoda Berlitz®), pozwoli Państwu na wymianę doświadczeń z pozostałymi uczestnikami spotkania.

Prowadzący: Roger Sierra – pochodzący ze Stanów Zjednoczonych Dyrektor Metodyczny łódzkiego oddziału Berlitz, lektor Języka Angielskiego z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń Business English oraz ESP dla menadżerów i wyższej kadry zarządzającej.

| Udział w warsztacie jest bezpłatny.
| Zgłoszenia należy przesyłać do dnia 16 kwietnia do godz. 12.00 drogą mailową: