FABRYKA KOMPETENCJI | Zarządzanie multigeneracyjne

Zarządzanie multigeneracyjne – lider w alfabecie pokoleń.

> > Zapraszamy do udziału w topowym, autorskim szkoleniu zespołu Leader Sheep, które w skróconej wersji zostanie przeprowadzone podczas FABRYKI KOMPETENCJI! < <

Czwartek 13 luty 2020 | godz. 14.00 - 18.00
siedziba Łódzkiej Izby Przemysłowo-Handlowej
Narutowicza 34, 90-135 Łódź, sala konferencyjna parter

Spotkanie kierujemy przede wszystkim do kadry zarządzającej celem dostarczenia wiedzy o korzyściach płynących z budowania zespołów wielopokoleniowych.

W trakcie warsztatu uczestnicy dowiedzą się, dlaczego warto myśleć i zarządzać pokoleniowo. Przyjrzą się temu, co ukształtowało przedstawicieli poszczególnych pokoleń i jak to wpływa na ich zachowania w pracy, w zespole. Uczestnicy poznają również różnorodne narzędzia pozwalające na budowanie zaangażowania, usprawnianie komunikacji i efektywne rozwijanie pracowników z różnych pokoleń.

CO ZYSKASZ BIORĄC UDZIAŁ?
- lepiej zrozumiesz potrzeby przedstawicieli różnych pokoleń,
- usprawnisz komunikację w wielopokoleniowym zespole,
- zyskasz inspiracje do wprowadzania działań inspirujących poszczególne pokolenia,
- zaprojektujesz działanie rozwojowe adekwatne do potrzeb różnych pokoleń.

Prowadzący:
Filip Maszewski
- trener biznesu w firmie Leader Sheep, doktorant na Wydziale Zarządzania UŁ.

| Udział jest bezpłatny.
| Zgłoszenie zawierające imię, nazwisko, nazwę firmy, e-mail do kontaktu należy przesłać do dnia 12 lutego do godz. 12:00 br. na adres: