FABRYKA KOMPETENCJI wraca po wakacjach! Szkolenie z zakresu split payment

> > > KOLEJNA ODSŁONA CYKLU PO WAKACYJNEJ PRZERWIE! < < <

Split payment oraz należyta staranność jako główne rozwiązania uszczelniające w obszarze VAT.

Jeśli chcesz wiedzieć:
| na czym polega split payment (metoda podzielonej płatności),
| jakie mogą być skutki wprowadzenia tej metody,
| jak należy rozumieć pojęcie „należyta staranność w VAT”,

zapraszamy na powakacyjną odsłonę cyklu Fabryka Kompetencji w ŁIPH – udział bezpłatny!

Czwartek 14 września | godz. 14.00
siedziba Łódzkiej Izby Przemysłowo-Handlowej
Narutowicza 34, 90-135 Łódź, parter

Do kogo adresowane jest szkolenie?
| Dyrektorzy finansowi, dyrektorzy zarządzający, właściciele firm, członkowie zarządów.

Co oferuje nasze szkolenie?
| Szkolenie zwraca uwagę przedsiębiorców i managerów na skutki i obszary ryzyka związane z obowiązującymi i projektowanymi zmianami w regulacjach prawnych odnośnie podatku VAT.

Wartość dodana, czyli co zyskasz biorąc udział?
| Wiedzę, która pozwoli przygotować się do nadchodzących zmian prawno-podatkowych, aby bezpiecznie prowadzić biznes.

Prowadzący: Marek Binio, Dyrektor ds. Rachunkowości, Podatków i Zarządzania Wiedzą w Business Support Solution, firmie członkowskiej ŁIPH.
Posiada 17-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze zarządzania, finansów, księgowości firm z sektora usługowego, produkcyjnego i handlowego. Od 2005 roku jest związany z Pelion Healthcare Group, – początkowo z Centrum Finansowo – Księgowym w PGF S.A. a od 2010 roku z Business Support Solution SA, gdzie zarządza Działem Rachunkowości Spółek Hurtowych.

| Udział w szkoleniu jest bezpłatny.
| Zgłoszenia należy przesyłać do dnia 12 września drogą mailową:

Zapraszamy!