FABRYKA KOMPETENCJI z Berlitz - English for Sales and Purchasing

Warsztaty Biznesowe Berlitz®: English for Sales and Purchasing – komunikacja w języku angielskim dla pracowników działów sprzedaży i zakupów.

Jeśli chcesz wiedzieć:
| jak efektywnie zaprezentować swoją firmę,
| jak nawiązać i podtrzymać kontakty biznesowe,

| jak wykorzystać mniej formalne sytuacje dla nawiązania nowych kontaktów,
| jakich błędów unikać podczas spotkań,

zapraszamy na jesienne spotkanie Fabryki Kompetencji w ŁIPH – udział bezpłatny!

czwartek 10 października | godz. 14.00 - 17.00
siedziba Łódzkiej Izby Przemysłowo-Handlowej
Narutowicza 34, 90-135 Łódź, parter

Do kogo adresowane jest szkolenie?
| Przedsiębiorcy z anglojęzycznymi partnerami biznesowymi lub planujący nawiązanie kontaktów międzynarodowych, o co najmniej komunikatywnej kompetencji językowej (A2 CEF).

Co oferuje szkolenie?
| Warsztaty Biznesowe Berlitz® to okazja do nabycia nowych praktycznych umiejętności z zakresu Business English. Szkolenie ma na celu przybliżenie tematu skutecznego prezentowania swojej firmy, nawiązywania kontaktów z dostawcami i kontrahentami, oraz prowadzenia rozmów handlowych; poprzez aktywne ćwiczenie komunikacji w sytuacjach biznesowych.

Wartość dodana, czyli co zyskasz biorąc udział?
| Część warsztatowa spotkania, oprócz niewątpliwej korzyści merytorycznej w postaci rozwoju kompetencji językowej z wykorzystaniem najefektywniejszej metody nauki języka obcego (Metoda Berlitz®), pozwoli Państwu na wymianę doświadczeń z pozostałymi uczestnikami.

Prowadzący: Roger Sierra – pochodzący ze Stanów Zjednoczonych Dyrektor Metodyczny łódzkiego oddziału Berlitz, lektor Języka Angielskiego z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń Business English oraz ESP dla menadżerów i wyższej kadry zarządzającej.

| Udział w warsztacie jest bezpłatny.
| Zgłoszenia należy przesyłać do dnia 8 października do godz. 12.00 drogą mailową: