I Regaty Przedsiębiorców - Żagle Biznesu

Pierwsze Regaty ‘Żagle Biznesu’, które odbędą się już 8 września nad zalewem Mrożyczka w Głownie, to inicjatywa mająca na celu integrację łódzkiego środowiska biznesowo - żeglarskiego. Współorganizatorami wydarzenia są największe organizacje biznesowe regionu: Business Centre Club Loża Łódzka, Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego SA, Łódzka Izba Przemysłowo-Handlowa, Regionalny Związek Pracodawców Prywatnych Ziemi Łódzkiej Lewiatan. Wsparcie od strony technicznej zapewnia Yacht Club Głowno oraz active Sailing. Patronat medialny objęli: Life In. Łódzkie, Tu Łódź, Żagle.

Regaty odbywać się będą w klasie Omega, zaplanowanych zostało kilka biegów kwalifikacyjnych oraz bieg finałowy. Stocznia JANMOR  ufundowała nagrodę główną - łódź wioślarską, a gościem specjalnym wydarzenia będzie Zespół EKT Gdynia.

Rozpoczęła się już rejestracja załóg - zapraszamy na oficjalną stronę wydarzenia, a także do śledzenia informacji na Facebooku.

Sponsor główny - Fundacja Swoboda | www.fundacjaswoboda.pl
Fundacja specjalizuje się w rehabilitacji i rekonwalescencji osób po wylewach i udarach, pacjenci chwalą nie tylko skuteczność ale i jakość obsługi.

STRONA WYDARZENIA - ZAREJESTRUJ ZAŁOGĘ!

FACEBOOK - DOŁĄCZ DO WYDARZENIA!