Menu

I Regaty Przedsiębiorców - Żagle Biznesu

Pierwsze Regaty ‘Żagle Biznesu’, które odbędą się już 8 września nad zalewem Mrożyczka w Głownie, to inicjatywa mająca na celu integrację łódzkiego środowiska biznesowo - żeglarskiego. Współorganizatorami wydarzenia są największe organizacje biznesowe regionu: Business Centre Club Loża Łódzka, Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego SA, Łódzka Izba Przemysłowo-Handlowa, Regionalny Związek Pracodawców Prywatnych Ziemi Łódzkiej Lewiatan. Wsparcie od strony technicznej zapewnia Yacht Club Głowno oraz active Sailing. Patronat medialny objęli: Life In. Łódzkie, Tu Łódź, Żagle.

https://online.ikongres.pl/conference/i_regaty_przedsiebiorcow_-_zagle_biznesu

Regaty odbywać się będą w klasie Omega, zaplanowanych zostało kilka biegów kwalifikacyjnych oraz bieg finałowy. Stocznia JANMOR  ufundowała nagrodę główną - łódź wioślarską, a gościem specjalnym wydarzenia będzie Zespół EKT Gdynia.

Rozpoczęła się już rejestracja załóg - zapraszamy na oficjalną stronę wydarzenia, a także do śledzenia informacji na Facebooku.

Sponsor główny - Fundacja Swoboda | www.fundacjaswoboda.pl
Fundacja specjalizuje się w rehabilitacji i rekonwalescencji osób po wylewach i udarach, pacjenci chwalą nie tylko skuteczność ale i jakość obsługi.

 

STRONA WYDARZENIA - ZAREJESTRUJ ZAŁOGĘ!

FACEBOOK - DOŁĄCZ DO WYDARZENIA!

 

 

Powrót

Telefon

(+48 42) 208 93 23
(+48) 797 991 360

Adres

ul. Gabriela Narutowicza 34,
90-135 Łódź, Poland
NIP: 725-00-40-613

E-mail

biuro@izba.lodz.pl