Jak dostosować formę prawną do rodzaju działalności? Spotkanie z Primo Lege

Kancelaria Radców Prawnych Primo Lege zaprasza przedstawicieli wszystkich firm zrzeszonych w Łódzkiej Izbie Przemysłowo-Handlowej na bezpłatne spotkanie, którego celem jest zwiększenie świadomości prawnej przedsiębiorców oraz wsparcie prawne sektora MŚP.

Środa 16 października | godz. 14.00 - 17.00
siedziba Łódzkiej Izby Przemysłowo-Handlowej

Narutowicza 34, 90-135 Łódź, parter

Tematem spotkania będzie:

„Forma wykonywania działalności gospodarczej: Jak dostosować formę prawną do rodzaju działalności, uwzględniając ryzyko oraz koszty związane z jej wykonywaniem?”.

Podczas spotkania przedstawimy dostępne formy wykonywania działalności gospodarczej w Polsce. Pokażemy jak dostosować formę prawną działalności gospodarczej z uwzględnieniem rodzaju działalności, ryzyka i kosztów.

Przedstawimy wybrane zagadnienia związane z niewłaściwym dostosowaniem formy działalności na podstawie przykładów z życia (CASE STUDY) oraz przedstawimy modelowe rozwiązania dla poszczególnych branż.

Odpowiemy na pytania oraz podzielimy się 10 letnim doświadczeniem w obsłudze podmiotów gospodarczych.

Każdy z uczestników będzie mógł skorzystać z bezpłatnej wstępnej konsultacji z zakresu doboru formy prawnej przedsiębiorstwa w siedzibie Kancelarii Primo Lege, ul. Brzeżna 16 lok 1 w Łodzi.

Spotkanie poprowadzą w roli gospodarzy:

Paweł Kulesza - radca prawny wspólnik, założyciel Kancelarii Radców Prawnych Primo Lege.

Przemysław Dobrowolski - doradca klienta biznesowego, członek zespołu Kancelarii Radców Prawnych Primo Lege.

| Udział w spotkaniu jest bezpłatny.
| Zgłoszenia mailowe przyjmujemy do dnia 14 października na adres: