Jak ugryźć 40 mln na szkolenia finansowane z EFS - Kongres 16 lutego w Łodzi

JESTEŚ WŁAŚCICIELEM FIRMY, MENADŻEREM LUB HR’OWCEM? DOCENIASZ ROLĘ TWOICH PRACOWNIKÓW W ROZWOJU FIRMY, ALE…

…miewasz trudności z oceną efektywności biznesowej szkoleń czy doradztwa,

…chciałbyś wiedzieć więcej, jak planować skuteczne działania rozwojowe, aby szkolenie lub konsulting były inwestycją, a nie tylko kosztem,

…jak wybrać, jak współpracować i czego wymagać od dostawców tych usług,

...jak w szybki i prosty sposób wykorzystać środki EFS do rozwoju Twojej firmy.

Branża usług rozwojowych, czyli firmy szkoleniowe, doradcze i coachowie, zapraszają Cię na spotkanie, na którym nie powinno zabraknąć reprezentanta Twojej firmy:

3. KONGRES EDUKACJI POZAFORMALNEJ – 16 lutego W ŁODZI

Kongres, którego Partnerem jest Łódzka Izba Przemysłowo - Handlowa, to święto branży usług rozwojowych, podczas którego chcielibyśmy:

• podpowiedzieć Ci, "jak ugryźć 40 mln” – zainaugurujemy projekt nowego łódzkiego operatora bonów na szkolenia i doradztwo finansowane z EFS
  • zasugerować, jak wspólnie zaplanować efektywny proces edukacyjny, który przyniesie efekt biznesowy
  • pokazać, jak zmusić nas do wejścia na najwyższe obroty
  • pochwalić się tym co potrafimy i jak pracujemy, a także dać sobie wspólnie szansę do poznania się i wymiany doświadczeń.

Szczególnie gorąco zapraszamy Cię na drugi dzień Kongresu (piątek 16 lutego) - tego właśnie dnia specjalnie z myślą o Tobie zaplanowaliśmy niecodzienną sesję plenarną i sesję dla przedsiębiorców!

Twojej firmy nie powinno zabraknąć na tym bezpłatnym, ale bardzo cennym merytorycznie wydarzeniu!

> > ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZISIAJ! < <