Kogo dotyczy JPK? Jak się przygotować? | Ostatnia przedwakacyjna FABRYKA KOMPETENCJI

Kogo dotyczy JPK? Jak się przygotować? Odpowiedzialność skarbowa – czyli co każdy przedsiębiorca wiedzieć powinien.

Jeśli chcesz wiedzieć:
| jak zmienia się stan prawny w sprawie plików JPK od 1 lipca 2018,

| jak przygotować system informatyczny na wysyłanie nowych struktur pliku JPK,
| jakich błędów unikać podczas obsługi,
| jakie mogą być konsekwencje nieprzesyłania plików JPK,

…zapraszamy na ostatnie przedwakacyjne spotkanie Fabryki Kompetencji – udział jak zawsze bezpłatny!

Środa 20 czerwca | godz. 14.00
siedziba Łódzkiej Izby Przemysłowo-Handlowej
Narutowicza 34, 90-135 Łódź, parter

Do kogo adresowane jest szkolenie?
| właściciele i menadżerowie małych i średnich przedsiębiorstw, księgowi.

Co oferuje szkolenie?
| szkolenie ma na celu przybliżenie tematu zmian prawnych jednolitego pliku kontrolnego  wchodzących w życie od 1 lipca 2018 oraz wszelkich aspektów ich wdrożenia oraz pojawiających się problemów. Szkolenie wyjaśni, czym jest i czemu służy wysyłanie nowych plików JPK. Po szkoleniu będzie możliwość indywidualnych konsultacji ze specjalistami.

Wartość dodana, czyli co zyskasz biorąc udział?
| dowiesz się, jak wygenerować poszczególne pliki JPK  JPK (JPK_FA, JPK_MAG, JPK_KR, JPK_PKPiR, JPK_WB), uzyskasz wiedzę, jakie są wymagania Ministerstwa finansów oraz jak zorganizować przesyłanie plików –  kiedy księgowość prowadzona jest bezpośrednio w firmie oraz kiedy prowadzona jest przez biuro rachunkowe, a także - co zrobić jeśli biuro rachunkowe i firma, którą rozlicza, posługują się innymi systemami IT.

Prowadzący:
Dorota Raczyńska
– właścicielka Biura Księgowego ,,Profit’’ obsługującego podmioty gospodarcze w zakresie rachunkowości i podatków od 18 lat, Prezes Zarządu Ekvilibri Sp. z o.o. Klienci biura rachunkowego PROFIT przez cały okres jej istnienia nie zapłacili żadnych kar do organów skarbowych ani ZUS-owskich, pomimo wielokrotnych kontroli.

Krzysztof Łapiński – dyrektor firmy Profektus, która od 24 lat zajmuje się kompleksową obsługą informatyczną firm z sektora MŚP,  wdrażamy i serwisujemy programy ERP dla firm handlowych i usługowych,  członek ŁIPH

| Udział w szkoleniu jest bezpłatny.
| Zgłoszenia należy przesyłać do dnia 19 czerwca do godz. 12.00 drogą mailową: