Konferencja: Bezpieczny przedsiębiorca w dobie zmian otoczenia prawnego i biznesowego

Szanowni Państwo,
już 12 marca zapraszamy na wyjątkową konferencję biznesowo-prawną: "Bezpieczny przedsiębiorca w dobie zmian otoczenia prawnego i biznesowego".

Organizatorami wydarzenia są Łódzka Izba Przemysłowo-Handlowa, Kancelaria Mariański Group oraz Urząd Miasta Łodzi.

Konferencja odbędzie się w Dużej Sali Obrad w Urzędzie Miasta Łodzi (ul. Piotrkowska 104) w godzinach: 9:30-16:00.

Celem konferencji jest poszerzenie wiedzy oraz świadomości uczestników w zakresie kluczowych pod względem bezpieczeństwa obszarów generujących duże ryzyko w prowadzeniu działalności gospodarczej:
  • bezpieczeństwo podatkowe;
  • cyberbezpieczeństwo;
  • compliance.
W konferencji wezmą udział przedstawiciel Krajowej Izby Gospodarczej, przedstawiciele Urzędu Miasta Łodzi, przedstawiciel Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach, prezes Łódzkiej Izby Przemysłowo-Handlowej oraz profesor Adam Mariański właściciel Kancelarii Mariański Group.

Szczegółowy program wystąpień dostępny jest w wydarzeniu: