Konsultacje otwarte w Wojewódzkim Centrum Arbitrażu i Mediacji

Wojewódzkie Centrum Arbitrażu i Mediacji w Łodzi to nowa instytucja powstała przy ŁIPH, która świadczy usługi o fundamentalnym znaczeniu dla biznesu. Centrum zajmuje się polubownym i bardzo efektywnym sposobem rozwiązywania sporów powstałych w obrocie gospodarczym. WCAM prowadzi mediacje gospodarcze z udziałem profesjonalnych mediatorów specjalizujących się w sprawach gospodarczych, posiadających najwyższe kwalifikacje i spełniających restrykcyjne kryteria określone przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Mediacja pozwala na uzyskanie takich samych efektów prawnych, jak w wyniku długotrwałego postępowania sądowego, lecz wielokrotnie szybciej i taniej, w wielu przypadkach pozwalając także na zachowanie istniejących relacji biznesowych z kontrahentem.

Dla przedsiębiorców zainteresowanych mediacjami i wsparciem, Centrum przygotowało otwarte konsultacje, podczas których eksperci przedstawią wszystkie korzyści płynące z mediacji pozwalających rozwiązać spór z kontrahentem lub podwykonawcą.
Na bezpłatne konsultacje zapraszamy 30 sierpnia oraz 6 września w godzinach 16:00-18:00 na Narutowicza 34 (siedziba ŁIPH) - piętro 4, pokój 410.

Zapraszamy również na panele dyskusyjne poświęcone mediacjom organizowane przez WCAM, które będą się odbywać od października do połowy grudnia. Panele są skierowane do przedstawicieli środowiska prawniczego (w tym sędziów i prokuratorów), a także łódzkich przedsiębiorców.
Przedsiębiorców chętnych do udziału w panelach prosimy o kontakt: biuro@cam-lodz.pl

Zachęcamy także do obserwowania aktualności WCAM na Facebooku: https://www.facebook.com/CAMLodz/