ŁÓDZKA WIGILIA PRZEDSIĘBIORCÓW oraz GALA wręczenia Lauru im. Rajmunda Rembielińskiego

Szanowni Państwo,

w imieniu całego Zarządu Łódzkiej Izby Przemysłowo-Handlowej mam przyjemność zaprosić Państwa na tegoroczną Łódzką Wigilię Przedsiębiorców, połączoną z uroczystą Galą Nagrody Środowiska Gospodarczego Województwa Łódzkiego „Laur im. Rajmunda Rembielińskiego”, która odbędzie 14.12.2018r. godz. 18:00 (piątek), w Centrum Promocji Mody Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego przy ul. Wojska Polskiego 121.

Tradycją stało się już, że wydarzenia te organizujemy wspólnie z innymi organizacjami biznesowymi:

- Łódzką Agencją Rozwoju Regionalnego,

- Łódzką Lożą Business Centre Club,

- Regionalną Izbą Budownictwa w Łodzi,

- Regionalnym Związkiem Pracodawców Prywatnych Ziemi Łódzkiej Lewiatan

- Stowarzyszeniem Klub 500 Łódź.

Ze względów organizacyjnych będziemy wdzięczni za mailowe potwierdzenie przybycia na uroczystość wigilijną do dnia 7 grudnia na adres: m.nowak@izba.lodz.pl

| Dla jednego reprezentanta firmy członkowskiej koszt udziału jest bezpłatny.
| Koszt za osobę towarzyszącą oraz każdą kolejną osobę z firmy członkowskiej wynosi 123 zł brutto.

W tym dodatkowo roku naszemu spotkaniu przyświeca szczytny cel – zbiórka prezentów dla wyjątkowego domu dziecka dla dzieci chorych i niepełnosprawnych - FUNDACJI „DOM w ŁODZI”. https://www.youtube.com/watch?v=RYudz3d8bXs

To nietypowe – na skalę kraju – miejsce, w którym przewlekle chore i porzucone przez rodziców dzieci mają zapewnioną całodobową opiekę medyczną i codzienną rehabilitację.  Zbieramy nowe, najpotrzebniejsze podarki, których lista została przygotowana wspólnie z pracownikami Domu Dziecka. Każda, nawet najmniejsza rzecz mile widziana. Lista prezentów (artykuły pierwszej potrzeby), znajduje się stronie www.larr.pl/wigilia

Prezenty można przekazywać:

·        bezpośrednio w siedzibie Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. przy ul. Narutowicza 34 , 90-135 Łódź z dopiskiem „Wigilia – Fundacja DOM w ŁODZI” do dnia 13 grudnia 2018 r.

·        podczas Spotkania Wigilijnego 14 grudnia 2018 r. w Centrum Promocji Mody przy ul. Wojska Polskiego 121.

Gorąco zachęcam do włączenia się w naszą wspólną akcję – nawet drobne, pojedyncze dary z powyższej listy wywołają uśmiech na twarzach dzieci i ich opiekunów.

Mam nadzieję, że 14 grudnia będę miał okazję spotkać się z Państwem i złożyć sobie najlepsze świąteczne i noworoczne życzenia.

Z poważaniem,
Michał Haze