Łódzkie śniadanie z biznesem

Zdobądź sprawdzony „Przepis na Rozwój” i już dziś zainwestuj w doskonalenie kompetencji pracowników i konkurencyjność Twojej firmy. Jednym słowem – zapraszamy na kolejną odsłonę „Śniadań z biznesem”!

„Śniadanie z biznesem” to cykl spotkań z mikro, małymi i średnimi przedsiębiorcami z terenu województwa łódzkiego, podczas których opowiemy o korzyściach płynących z udziału w „Przepisie na Rozwój” oraz jego założeniach i zasadach uczestnictwa. Projekt umożliwia pozyskanie nawet do 80% wartości dofinansowania przeznaczonego na usługi rozwojowe: szkolenia, doradztwo, coaching czy studia podyplomowe.

Najbliższe „Śniadanie z biznesem” rozpocznie się o godz. 9.00, 30 sierpnia w łódzkiej Hort Cafe (ul. Piotrkowska 106, wejście od Pasażu Schillera). Spotkanie poprowadzi Bożena Ziemniewicz, Prezes i Dyrektor generalny BRITISH CENTRE, wiceprzewodnicząca Rady Polskiej Izby Firm Szkoleniowych oraz wiceprezes Łódzkiej Izby Przemysłowo-Handlowej.

Wstęp na szkolenia jest bezpłatny, a formularz zgłoszeniowy można znaleźć pod adresem: https://szb-sierpien2018.evenea.pl/. Spotkania będą odbywać się w każdy ostatni czwartek miesiąca.

"Przepis na Rozwój” to projekt realizowany przez HRP Group we współpracy z Łódzką Izbą Przemysłowo-Handlową, Polską Izbą Firm Szkoleniowych oraz Fenix Poland. Ponad 13-letnie doświadczenie w pozyskiwaniu dofinansowania w obszarze zasobów ludzkich, infrastruktury i R&D, pozwoliło firmie na zdobycie rekordowej kwoty 60 mln PLN, przeznaczonej na usługi rozwojowe.