Manager profesjonalista - nieinformatyczne narzędzia w praktyce zarządczej | FABRYKA KOMPETENCJI

MANAGER PROFESJONALISTA. Nieinformatyczne narzędzia w praktyce zarządczej.

Jeśli chcesz wiedzieć:
| czy możesz lepiej zarządzać swoim biznesem i czy jesteś skazany na "ogarnianie chaosu",

| czy "gaszenie pożarów" to esencja pracy managera i czy możesz zabezpieczyć się na nieprzewidywalne,
| czy możesz poprawić wyniki pracująć tyle samo, co dotychczas,
| czy chcąc korzystać z narzędzi musisz zainwestować w rozwiązania IT,

…zapraszamy na pierwsze powakacyjne spotkanie Fabryki Kompetencji – udział jak zawsze bezpłatny!

Wtorek 11 września | godz. 14.00
siedziba Łódzkiej Izby Przemysłowo-Handlowej
Narutowicza 34, 90-135 Łódź, parter

Do kogo adresowane jest szkolenie?
| właściciele firm, zarząd, kadra kierownicza wszystkich szczebli.

Co oferuje szkolenie?
| szkolenie ma na celu przybliżenie managerom nieinformatycznych narzędzi, które podniosą efektywność zarządzania. Szkolenie udowodni, że jako kierownik czy właściciel firmy nie musisz być wszędzie i znać się na wszystkim, żeby mieć firmę pod kontrolą.

Wartość dodana, czyli co zyskasz biorąc udział?
| dowiesz się, czym bywa, a czym powinna być strategia i jakie są skutki jej braku, a także jak sprawić, by cele firmy nie były "odrealnione". Nauczysz się, jak efektywnie wykorzystać zarządzanie procesowe w skali całej firmy, a jak w jej małej części; co odróżnia projekty od procesów i jak planując zmianę w organizacji nie zaprojektować porażki. Uzyskasz wiedzę z zakresu Lean Management dla kadry zarządzającej.

Prowadzący:
dr Andrzej Bogusz
– manager, konsultant i trener. Praktyk z wieloletnim doświadczeniem w firmach z różnych branż i w konsultingu. Ekspert z zakresu zarządzania i optymalizacji procesów biznesowych, strategii, zarządzania projektami, bezpieczeństwa IT, zarządzania ryzykiem.

| Udział w szkoleniu jest bezpłatny.
| Zgłoszenia należy przesyłać do dnia 10 września do godz. 12.00 drogą mailową: