Menu

Mediacje w sprawach gospodarczych - zaproszenie na spotkanie

Wojewódzkie Centrum Arbitrażu i Mediacji w Łodzi, działające przy Łódzkiej Izbie Przemysłowo-Handlowej, zaprasza przedsiębiorców do udziału w panelu dyskusyjnym z zakresu mediacji w sprawach gospodarczych.  

Piątek 16 listopada 2018 | godz. 10.00-17.00
Wydział Filologiczny UŁ, ul. Pomorska 171/173
sala 2.43, II piętro

Mediacja gospodarcza to rozwijająca się w Polsce forma rozwiązywania sporów biznesowych – a wzorem standardów zachodnich jest to także coraz ważniejszy element zarządzania firmą, także w kwestii rozwiązywania konfliktów pracowniczych – co Wojewódzkie Centrum Arbitrażu i Mediacji wykaże podczas spotkania z udziałem przedsiębiorców, przedstawicieli wymiaru sprawiedliwości i prokuratorów oraz samych mediatorów.

Udział w panelu to unikalna możliwość uzyskania nowego, świeżego spojrzenia na kwestię zarządzania przedsiębiorstwem i konfliktami, które pojawiają się zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz organizacji.

Zapisy na panel przyjmujemy mailowo do dnia 13 listopada na adres: biuro@cam-lodz.pl

Udział bezpłatny, ilość miejsc jest ograniczona.
 

Więcej o tym, czym jest mediacja i jakie są jej przewagi nad postępowaniem sądowym: http://www.cam-lodz.pl/mediacja/

 

Utworzenie Wojewódzkiego Centrum Mediacji i Arbitrażu w Łodzi jest dofinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (POWER) w ramach osi II. Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji Działania: 2.17 Skuteczny wymiar sprawiedliwości, w przypadku której instytucją pośredniczącą jest Ministerstwo Sprawiedliwości. 

Powrót

Telefon

(+48 42) 208 93 23
(+48) 797 991 360

Adres

ul. Gabriela Narutowicza 34,
90-135 Łódź, Poland
NIP: 725-00-40-613

E-mail

biuro@izba.lodz.pl