Międzynarodowy Dzień Networkingowy z LODZistics i FOODNET

W imieniu naszej Izby oraz LODZistics – Logistycznej Sieci Biznesowej Polski Centralnej, mamy przyjemność i zaszczyt zaprosić Państwa na Międzynarodowy Dzień Networkingowy, który odbędzie się w Łodzi, w siedzibie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej (ul. Tymienieckiego 22G), dnia 15.11.2018 (czwartek) o godz. 11.30.

Ideą spotkania jest umożliwienie rozmów biznesowych przedstawicieli łódzkich klastrów oraz ich międzynarodowych partnerów z reprezentantami biznesu regionu łódzkiego, instytucji władzy centralnej i samorządowej, ale również wszystkich chętnych, którzy chcieliby nawiązać nowe kontakty biznesowe. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, po uprzednim zarejestrowaniu się.

Partnerzy Merytoryczni: Ministerstwo Infrastruktury oraz Marszałek Województwa Łódzkiego.

> > > ZAREJESTRUJ SIĘ! < < <

Z uwagi na chęć zapewnienia możliwie najwyższego poziomu merytorycznego oraz starannego doboru uczestników, Organizator zastrzega sobie prawo odrzucenia zgłoszenia bez podania przyczyny.