Misja gospodarcza do Moskwy - przyjmujemy zgłoszenia

Szanowni Państwo,

zapraszamy do udziału w misji gospodarczej do Moskwy, wspieranej przez Zagraniczne Biuro Handlowe Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu z siedzibą w Moskwie, którą organizujemy w dniach 28 listopada - 1 grudnia 2019 roku. Udział w misji będzie koncentrował się głównie na bezpośrednich spotkaniach z potencjalnymi partnerami i odbiorcami rosyjskimi.

W  trakcie naszej misji każdy z uczestników odbędzie spotkania indywidualne w Izbie Handlowej Federacji Rosyjskiej z odpowiednikami wytypowanymi  przez PAIH  oraz Izbę  Rosyjską , według wskazań zawartych w formularzu zgłoszeniowym – dlatego tak ważne jest jego dokładne wypełnienie. Jeżeli posiadacie już Państwo partnerów w Federacji Rosyjskiej, będzie to także doskonała okazja to zaproszenia ich na rozmowy w tamtejszej Izbie.

Kwota udziału za 1 osobę z firmy: 4000 zł brutto
Kwota obejmuje: przeloty, wizę wraz z pośrednictwem wizowym, hotel ze śniadaniami, lokalne transfery, tłumaczy, organizację spotkań B2B, wyżywienie (lunche i kolacje), zwiedzanie (bilety wstępu).

Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 4 października o godzinie 12:00.
Decyduje kolejność zgłoszeń, liczba miejsc ograniczona!

> PROGRAM MISJI

>> FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Podpisane skany formularzy przyjmujemy osobiście w biurze izby lub mailowo: biuro@izba.lodz.pl