Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego Biznes na PLUS!

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego „Biznes na PLUS”.

Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego stanowi wyróżnienie i szczególne podziękowanie dla podmiotów, które konsekwentnie budują pozytywny wizerunek Łódzkiego,  wniosły znaczący i trwały wkład w unowocześnienie i rozwój gospodarczy naszego regionu.

Liderów gospodarki naszego regionu poznamy podczas Gali wręczenia Nagród „Biznes na PLUS”, która odbędzie się w pierwszym dniu XII Europejskiego Forum Gospodarczego 16 września 2019 r.

Zapraszamy firmy do zgłaszania swoich kandydatur w 4 kategoriach:

„Świadomi w biznesie”- Nagroda Publiczności

„Eksportowy Produkt Roku”

„Łódzkie – projekt przyszłości”

„Łódzkie – Edukacja dla Biznesu”

Więcej szczegółów, w tym formularze zgłoszeniowe, regulamin konkursu dostępne są na stronie internetowej: https://biznesnaplus.lodzkie.pl/

Zgłoszenia przyjmowane są do 31 lipca 2019 r.

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału. Z dumą informujemy również, iż Wojewódzkie Centrum Arbitrażu i Mediacji w Łodzi, działające przy Izbie, zostało partnerem kategorii „Świadomi w biznesie”, ustanawiając korzystanie z polubownych metod rozwiązywania sporów w przedsiębiorstwie jednym z kryteriów decydujących o przyznaniu nagrody.

Osoba do kontaktu:
Magdalena Dmochowska