Nagroda Gospodarcza im. Rajmunda Rembielińskiego

Zapraszamy do aplikowania o Nagrodę Gospodarczą im. Rajmunda Rembielińskiego - wyjątkową inicjatywę, której celem jest nagradzanie firm i jednostek samorządu terytorialnego szczególnie przyczyniających się do rozwoju lokalnych społeczności i województwa łódzkiego. Nagroda jest unikalna, ponieważ przyznawana jest przez największe organizacje biznesowe naszego regionu: Łódzką Agencję Rozwoju Regionalnego S.A., Lożę Łódzką Business Centre Club, Łódzką Izbę Przemysłowo-Handlową, Regionalny Związek Pracodawców Prywatnych Ziemi Łódzkiej Lewiatan i Stowarzyszenie Klub-500 Łódź. Partnerem nagrody jest Regionalna Izba Budownictwa w Łodzi.

Zgłoszenia przyjmowane są w 3 kategoriach:

MŁODA FIRMA - Nagroda dedykowana dla podmiotów działających na rynku do 5 lat, z terenu województwa łódzkiego – firm wyróżniających się wysokimi osiągnięciami na rynku polskim lub międzynarodowym, wdrażających innowacje.

FIRMA ROKU - Nagroda dedykowana dla podmiotów z terenu województwa łódzkiego odznaczających się znakomitymi wynikami finansowymi, dużą dynamiką przychodów lub eksportu, wyróżniających się na tle branży i stosujących innowacje.

SAMORZĄD PRZYJAZNY PRZEDSIĘBIORCOM - Nagroda dedykowana dla jednostki samorządu terytorialnego z terenu województwa łódzkiego, stwarzającej pozytywny klimat dla rozwoju przedsiębiorczości oraz budowania relacji z podmiotami gospodarczymi

Aplikacje przyjmowane są do 18 listopada 2019 r. Formularze zgłoszeniowe są dostępne na stronie www.nagrodagospodarcza.pl Udział w konkursie jest bezpłatny.

Gala Finałowa Nagrody Gospodarczej im. Rajmunda Rembielińskiego odbędzie się 13 grudnia 2019 r. podczas Wigilii Przedsiębiorców w Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi.