Nagroda Środowiska Gospodarczego Województwa Łódzkiego Laur im. Rajmunda Rembielińskiego - Trwa nabór zgłoszeń.

Serdecznie zapraszamy do aplikowania o Nagrodę Gospodarczą im. Rajmunda Rembielińskiego.

Nagroda jest unikalna, ponieważ przyznawana jest przez największe organizacje biznesowe naszego regionu, w tym oczywiście nie mogło zabraknąć Łódzkiej Izby Przemysłowo-Handlowej, która była od początku, wiernym orędownikiem jej ufundowania.

Zgłoszenia przyjmowane są w 3 kategoriach:

MŁODA FIRMA - Nagroda dedykowana dla podmiotów działających na rynku do 5 lat, z terenu województwa łódzkiego – firm wyróżniających się wysokimi osiągnięciami na rynku polskim lub międzynarodowym, wdrażających innowacje.

FIRMA ROKU - Nagroda dedykowana dla podmiotów z terenu województwa łódzkiego odznaczających się znakomitymi wynikami finansowymi, dużą dynamiką przychodów lub eksportu, wyróżniających się na tle branży i stosujących innowacje.

SAMORZĄD PRZYJAZNY PRZEDSIĘBIORCOM - Nagroda dedykowana dla jednostki samorządu terytorialnego z terenu województwa łódzkiego, stwarzającej pozytywny klimat dla rozwoju przedsiębiorczości oraz budowania relacji z podmiotami gospodarczymi

Aplikacje przyjmowane są do 22 listopada 2018 r. Formularze zgłoszeniowe dla każdej  z kategorii są dostępne na stronie www.nagrodagospodarcza.pl Udział w konkursie jest bezpłatny.

Gala Finałowa Nagrody Gospodarczej im. Rajmunda Rembielińskiego odbędzie się 14 grudnia 2018 r. podczas Wigilii Przedsiębiorców w Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi.