O windykacji przy śniadaniu z Inkaso WEC

Zapraszamy na śniadanie biznesowe organizowane wspólnie z Kancelarią Prawną Inkaso WEC SA. Spotkanie poświęcone będzie nadchodzącym zmianom w ustawie o udostępnianiu informacji gospodarczych i wymianie danych gospodarczych oraz zmianom w funkcjonowaniu Biura Informacji Gospodarczej.

Zatory płatnicze, windykacja, problemy ze ściąganiem należności - brzmi znajomo? Zapraszamy po dawkę wiedzy od specjalistów z tej tematyki!

Czwartek 23 listopada | godz. 09.00 – 11.00
Pakiet wierzycielski a Biura Informacji Gospodarczej
siedziba Łódzkiej Izby Przemysłowo-Handlowej
Narutowicza 34, 90-135 Łódź

Podczas spotkania zostaną poruszone przede wszystkim następujące zagadnienia:

• zmiany do ustawy – ułatwienia, czy mnożenie dodatkowych barier?
  • wdrażanie nowych rozwiązań w firmach pozwalających na wykorzystanie zmian legislacyjnych.

Dzięki spotkaniu uzyskacie Państwo najnowszą wiedzę w zakresie korzystania z BIG, a także poznacie sposoby zmian procedur wewnętrznych upraszczających funkcjonowanie systemu windykacji w Państwa firmie.

Do udziału zapraszamy przedsiębiorców, a także pracowników działów księgowości oraz działów windykacji polubownej.

Spotkanie poprowadzi Radosław Kuźniak - radca prawny z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze prawnej przedsiębiorstw. Zorientowany na wiedzę głównie z prawa gospodarczego i wekslowego. Specjalizuje się w dochodzeniu roszczeń finansowych, zwłaszcza w obrocie gospodarczym.

| Udział w śniadaniu jest bezpłatny.
| Zgłoszenie zawierające imię i nazwisko, nazwę firmy oraz dane do kontaktu, należy przesłać do dnia 21 listopada drogą mailową: