Menu

Od 28 marca 2018 Lufthansą z Łodzi do Monachium i dalej w świat!

Z przyjemnością informujemy, iż nowe połączenie lotnicze z Łodzi do Monachium zostanie otwarte 28 marca 2018. Loty będą się odbywały pięć razy w tygodniu, od poniedziałku do piątku. Obsługiwać je będzie Lufthansa – jedyny europejski przewoźnik, który otrzymał pięć gwiazdek w rankingu linii lotniczych prowadzonym przez Skytrax.

Bilety bezpośrednio do Monachium, dostępne w cenie promocyjnej już od 329 PLN w obie strony, a także do innych destynacji, można kupić na stronie www.lufthansa.com lub www.lotnisko.lodz.pl
Bilety dostępne są również u wszystkich pośredników sprzedaży biletów lotniczych.

Korzystając z przesiadki w Monachium można dotrzeć do wielu destynacji w Europie, Azji, Ameryce czy Australii. W ramach jednego biletu Lufthansy można polecieć m.in. do: Frankfurtu, Berlina, Dusseldorfu, Hamburga, Amsterdamu, Barcelony, Bazylei, Brukseli, Marsylii, Mediolanu, Neapolu, Paryża, Rzymu, Wiednia, Zurichu, Miami, Nowego Jorku, Los Angeles, Seulu czy Deli.

Specjalna oferta dla przedsiębiorców i klientów instytucjonalnych

Jesteś odpowiedzialny za organizację podróży służbowych w swojej firmie? A może rezerwujesz podróże służbowe w swojej instytucji dla siebie i swojego zespołu? Koniecznie przeczytaj poniższe informacje!

Podróże biznesowe – korzyści dla firmy!

Lufthansa od lat nagradza podróże biznesowe z innych miast Polski – teraz zaprasza przedsiębiorców z Łodzi i regionu, aby dołączyli do grona członków programu PartnerPlusBenefit Lufthansy!

Chcesz poznać korzyści z członkostwa? Odwiedź stronę:

https://www.partnerplusbenefit.com/application/PL/pl/program/take-advantage.action

Już od 28 marca 2018 zbieraj potrójne punkty Benefit podróżując Lufthansą z Łodzi, a następnie wymieniaj je na nagrody.

Jeśli jesteś przedsiębiorcą zarejestruj swoją firmę w programie PartnerPlusBenefit https://www.partnerplusbenefit.com/application/registration/registration.action

Zarejestruj się do promocji: https://www.ppb-infolounge.com/pl-PL/news-details/potrojne-punkty-na-wszystkie-polaczenia-lufthansy-z-lodzi/

Chcesz pomóc przygotować nam jeszcze bardziej atrakcyjną ofertę podróży służbowych Lufthansą z Łodzi dla CIEBIE? Poświęć kilka chwil i wypełnij poniższą ankietę:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeDUub5QXOH9H94DEr-DRD36cY3Gx8Xa1tOz01m-_BPwMMHzw/viewform?c=0&w=1

Powrót

Telefon

(+48 42) 208 93 23
(+48) 797 991 360

Adres

ul. Gabriela Narutowicza 34,
90-135 Łódź, Poland
NIP: 725-00-40-613

E-mail

biuro@izba.lodz.pl