Otwarte Forum Rekomendacji Biznesowych z NELKO

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom i dążąc do zwiększenia aktywności pomiędzy firmami zrzeszonymi w naszej izbie, serdecznie zapraszamy na kolejne otwarte spotkanie Forum Rekomendacji Biznesowych. Od teraz spotkania tego typu będziemy organizować znacznie częściej, nawet kilka razy w miesiącu – w zależności od Państwa zgłoszeń, do których gorąco zachęcamy.

Firma – Gospodarz: NELKO
Termin: poniedziałek 28 października br. |  godz. 14.30 – 17.00
Adres: ul. Łąkowa 11, Łódź

O Gospodarzu: NELKO księgowość dla małych i średnich firm w nowoczesnym wydaniu - z naciskiem na rachunkowość zarządczą, która skierowana jest na dostarczenie informacji właścicielowi/właścicielom wspomagając procesy decyzyjne w firmie. Informacje te wyróżniają się szczegółowością prezentowanej rentowności (np. klientów; produktów/usług; faz przygotowania produktów/usług; regionów; handlowców); ujmowaniem całości kosztów firmy – szerszy krąg źródeł nie tylko dane księgowe oraz terminem ich przygotowania - wszystkie dane prezentowane są do 5-go dnia miesiąca i obejmują prognozę podatkową.

Prezentacja firmy: odmienne podejście do standardowej księgowości, rola rachunkowości zarządczej i korzyści z niej płynące.

Prowadzenie: Nadia Goszczyńska, właścicielka firmy NELKO

Potwierdzenie udziału należy przesłać do piątku 25 października na adres: biuro@izba.lodz.pl