Otwarte spotkanie Forum Rekomendacji Biznesowych z OVER Group

Zapraszamy na kolejne otwarte spotkanie Forum Rekomendacji Biznesowych, czyli cyklu prezentacji naszych firm członkowskich. To okazja do poznawania się, wymiany kontaktów i tworzenia pomysłów na współpracę i różnego rodzaju kooperacje.

Tym razem gospodarzem będzie OVER Group – wiodący producent, zaopatrujący rynki Europy, Azji oraz kraje Bliskiego Wschodu w produkty pielęgnacyjne i suplementy diety dla zwierząt gospodarskich, małych czworonogów oraz produkty kosmetyczne dla ludzi. Główna siedziba firmy znajduje się w Łasku. Po kilkunastu latach rozwoju zarząd postanowił powołać dla swoich wiodących marek odrębne spółki. Od pewnego czasu niezależnie rozwija też swój software house, oferujący między innymi wysokiej klasy system BMS do optymalizacji procesów sprzedażowych.

OVER Group i jej właściciele zapraszają członków i sympatyków ŁIPH na spotkanie FRB:
hotel DoubleTree by HILTON w Łodzi | czwartek 22 lutego, godz. 15.00

Podczas spotkania jak zwykle będzie okazja nie tylko do poznania firmy i jej właścicieli, w tym zwłaszcza spółki OVER Cloud, ale także czas na rozmowy kuluarowe i wymianę kontaktów.

Prosimy o zwrotne mailowe potwierdzenie udziału na adres: biuro@izba.lodz.pl