Otwarte spotkanie z cyklu Forum Rekomendacji Biznesowych w siedzibie Grupy TECHNITEL

Zapraszamy zarówno członków, jak i sympatyków ŁIPH, na spotkanie z cyklu Forum Rekomendacji Biznesowych. Jest to cykl realizujący jedną z naszych misji – promocję lokalnego patriotyzmu gospodarczego. Żeby poprzez wzajemne kontrakty stymulować biznes w naszym regionie – trzeba się poznawać, mieć wiedzę o działalności firm w aglomeracji łódzkiej i ich możliwościach kooperacyjnych. Takiemu poznawaniu służy od lat nasze FRB.

Gospodarzem najbliższego spotkania będzie nasza firma członkowska - Grupa TECHNITEL.

W imieniu Prezesa Rafała Rodziewicza i Wiceprezesa Piotra Kolewińskiego zapraszamy do siedziby firmy w Zgierzu przy ul. Kuropatwińskiej 16,   w czwartek 12 października.
- UWAGA! - ZMIANA MIEJSCA SPOTKANIA - siedziba firmy TECHNITEL w Łagiewnikach Nowych:

Łagiewniki Nowe
ul. Smardzewska 2
95-002 Smardzew

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15.00 – prosimy o wcześniejsze przybycie. Jak zawsze będzie okazja nie tylko do bezpośredniego poznania działalności firm Grupy TECHNITEL, ale też czas na rozmowy kuluarowe, wymianę kontaktów, dyskusje. Spotkanie jak zawsze dedykowane jest prezesom, menedżerom i właścicielom firm z naszego regionu – głównie członkom Łódzkiej Izby Przemysłowo-Handlowej, ale nie tylko, bo pozostawiamy tym razem formułę otwartą.

Prosimy o zaplanowane czasu do godziny 17.00.

Wymagane jest potwierdzenie udziału na maila: biuro@izba.lodz.pl