Polsko-Gruzińskie Forum Gospodarcze: Doing Business in Georgia

ŁIPH wraz z Urzędem Miasta Łodzi zapraszają do udziału w spotkaniu z przedstawicielami Ambasady Gruzji w Polsce - Jego Ekscelencją Panem Ambasadorem Ilia Darchiashvili, Natalia Topchishvili – radcą Ambasady oraz Prezesem Polsko-Gruzińskiej Izby Przemysłowo-Handlowej.

Specyfika rynku gruzińskiego zostanie przybliżona przez naszych gości, którzy nie tylko zaprezentują ofertę gospodarczą i zachęcą do podjęcia decyzji o ekspansji zagranicznej przez firmy z województwa łódzkiego, ale też opowiedzą na co uważać, jak się przygotować do inwestycji na rynku gruzińskim oraz odpowiedzą na pytania podczas sesji Q&A. Będzie to doskonała okazja poznania wzajemnych oczekiwań oraz możliwości w zakresie gospodarki, wymiany handlowej oraz współpracy międzynarodowej jednostek samorządu terytorialnego.

Spotkanie odbędzie się 25 kwietnia 2019 o godz 13.00 w Sali konferencyjnej Wojewódzkiego Centrum Przedsiębiorczości (siedziba ŁIPH), ul Narutowicza 34.

Program spotkania:
13:00 – 13:15 Uroczyste otwarcie Forum / Welcome speeches
13:15 – 13:35 „Gruzja - obiecujący rynek dla inwestycji” / “Georgia – Promising Market for Investments” Natalia Topchishvili, Radca Handlowy Ambasady Gruzji,
13:35 – 14:00 Prawne i podatkowe aspekty współpracy z Gruzją / Legal and taxation-related aspects of cooperation with Georgia, Stanisław Raźniewski, Polsko-Gruzińska Izba Przemysłowo-Handlowa
14:00 – 14:15 Możliwości internacjonalizacji MŚP dzięki funduszom UE / Possibilities of internationalization of SMEs thanks to EU funds, Barbara Ziółek, Centrum Obsługi Przedsiębiorcy / Entrepreneur Service Centre
14:15 – 14:30 Sesja pytań i odpowiedzi / Q&A Session
14:30 – 16:00 Networking i poczęstunek / Networking

Przedsiębiorców zainteresowanych uczestnictwem prosimy o potwierdzenie swojej obecności e-mailem na adres: biuro@izba.lodz.pl do dnia 23 kwietnia br.