Promocja-współpraca Niemcy | Konferencja i Targi w Hamburgu

Serdecznie zapraszamy do udziału w 4-tej Edycji Międzynarodowej Konferencji Gospodarczo-Naukowej, która odbędzie się w dniu 21 stycznia 2020 roku w Hamburskiej Izbie Rzemieślniczej (Handwerkskammer), przy ulicy Holstenwall 12 w Hamburgu. Organizatorami są polonijne środowiska gospodarcze we współpracy z lokalnymi niemieckimi partnerami.

To idealne wydarzenie promocji polskich produktów/usług, regionów, miast i networkingu.

Podczas Konferencji zaprezentowane zostaną nowe inicjatywy projektów łączących Polskę i Niemcy (oraz inne kraje) zwłaszcza w kontekście atrakcyjności eksportowej, technologicznej oraz możliwości rozwoju sektorów  Gospodarki 4.0 w Polsce.

Hasło przewodnie Konferencji: „Polska i Niemcy: wspólnie tworzymy NOWE – usieciowienie gospodarki i nauki", ma dać impuls do tworzenia nowych warunków współpracy gospodarczej w wiodących obszarach przemysłu i usług, inteligentnych specjalizacji oraz wzrostu gospodarczego opartego na międzynarodowej kooperacji. Celem jest szybsze i efektywniejsze łączenie polskich regionów w globalny i gospodarczy łańcuch innowacji.

Wydarzenie będzie również miejscem prezentacji praktycznych rozwiązań promocji i marketingu dla polskich regionów/miast, biznesu, nauki i turystyki. Dla przedstawicieli firm istnieje możliwość promocji swoich produktów i  usług na indywidualnym i/lub wspólnym stoisku.

Konferencja realizowana jest w ramach inicjatywy pn. „Internacjonalna Unia Regionów" - tworzenia nowych modeli współpracy międzynarodowej, promowania polskich regionów i miast, produktów oraz usług ich firm lokalnych. Efektywne połączenie sił stwarza możliwości systemowego przejścia w innowacyjny przemysł, który zagwarantuje polskim firmom trwały sukces eksportowy i przodujące miejsce w międzynarodowej wymianie handlowej.

Naszą grupę tworzy sieć niezależnych interdyscyplinarnych ekspertów z międzynarodowym doświadczenie. Starannie dobrani członkowie zespołu pochodzą z różnych dyscyplin gospodarczo-naukowych i cieszą się międzynarodową renomą oraz odznaczają się praktycznym doświadczeniem w różnych gałęziach przemysłu i dystrybucji.

Zainteresowani uczestnicy Konferencji będą mieli możliwość bezpłatnego doradztwa dotyczącego wejścia na rynki Niemiec, ZEA, Rosji, krajów arabskich i in., z przodującymi ekspertami, znawcami rynków zagranicznych, w tym m.in. z panią mgr Darią Mak-Walther, panią Anitą Wojtkowską, panem mgr-fiz. Hansem-Jürgenem Hellberg oraz panem dr-inż Jürgenem Schlüsing. Naszymi klientami są firmy, stosujące światowe innowacje biznesowe napędzane rewolucyjnymi rozwiązaniami. Wspólnie wspieramy odważnych przedstawicieli biznesu i administracji w celu podejmowania lepszych decyzji w ich codziennej pracy.

W terminie 21.-24.01.2020 r. w Hamburgu odbywają się Międzynarodowe Targi NORTEC (Technologii Produkcyjnych), które przy okazji pobytu w Hamburgu mogą być doskonałą okazją ich odwiedzenia (https://www.nortec-hamburg.de/). Osobom zainteresowanym oferujemy ofertę zwiedzania powyższych targów dla efektynego uczestnictwa przeznaczoną zarówno dla firm, jak również dla instytucji. Targi NORTEC od ponad trzydziestu lat są jedną z najważniejszych w północnej Europie imprez wystawienniczych w zakresie specjalistycznych technologii produkcji dla różnych sektorów przemysłu.

Promujmy więc Polskę razem!

Uczestnictwo w konferencji potwierdzili m.in.: pan Mariusz Pindel, Konsul Generalny, Konsulatu Generalnego RP w Hamburgu, pan Andrzej Soldaty, Prezes Zarządu, Fundacji Platforma Przemysłu Przyszłości/Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii w Warszawie, pan Rudolf Neumüller, Zarządzanie projektami Hamburskiej Platformy Dialogu Przemysł 4.0, Hamburska Izba Handlowa, pan Paweł Głaz, Wicestarosta, Starostwo Powiatowe w Lubaczowie, pan Jarosław Korzeń, Wicestarosta, Starostwo Powiatowe w Tomaszowie Lubelskim i inne osobistości ze świata polityki, biznesu i nauki.

Strona internetowa www.ir-union.de  zawiera dalsze szczegóły dot. udziału w konferencji.

Więcej informacji, w tym także dotyczących zakupu pakietów promocyjnych i/lub sponsoringowych Konferencji udziela p. Bożena Rainczuk (+494331 336270 / K. +49152 22601405, info@c-east.de

Do pobrania:
> PROGRAM