Regionalna Konferencja BGK Łódź "Biznes. Samorząd. Rozwój regionalny."

W dniu 1 października br. zapraszamy do hotelu Holiday Inn, ul. Piotrkowska 229/231, na kolejną edycję regionalnych konferencji BGK, która w Łodzi odbędzie się pod merytorycznym patronatem Izby. Konferencja to cykliczne wydarzenie, które do tej pory odbyło się w blisko 50 miastach Polski, to miejsce wymiany doświadczeń  pomiędzy przedstawicielami lokalnych władz i biznesu. Oprócz wystąpień przedstawicieli banku, którzy przedstawią możliwości wspierania regionów i działających na ich terenie firm, na wydarzeniu wystąpi Wojewoda Łódzki oraz dr Wojciech Myślecki z wykładem makroekonomicznym. Bank Gospodarstwa Krajowego jako państwowy bank rozwoju wspiera rozwój społeczno-ekonomiczny Polski, w tym przedsiębiorców i samorządu terytorialnego.

Uczestnictwo można zgłaszać do dnia 30 września br. poprzez rejestrację na stronie: