Spotkanie Wielkanocne połączone z wręczeniem Diamentu ŁIPH

Szanowni Państwo,

mając na uwadze odpowiednio wczesne planowanie kalendarzy już dziś informujemy, że w dniu 12 kwietnia (piątek) o godzinie 18.00 zaplanowaliśmy Uroczyste Spotkanie Wielkanocne połączone z wręczeniem Diamentu ŁIPH. Szczegóły podamy wkrótce, ale już dziś namawiamy do zarezerwowania sobie tej daty.

Jednocześnie z przyjemnością informujemy, że na ostatnim posiedzeniu Rady Łódzkiej izby Przemysłowo-Handlowej powołano Kapitułę Diamentu ŁIPH – najwyższego wyróżnienia, jakie funkcjonuje od lat w naszej Izbie.

W skład Kapituły weszły osoby z największym stażem w naszej organizacji, członkowie honorowi oraz niektórzy z dotychczasowych laureatów Diamentu. Wybranym dziękujemy za podjęcie się tego zadania i oczywiście gratulujemy:

Cezary Kołota, Łódzki Rynek Hurtowy Zjazdowa S.A.
Kazimierz Kubiak, Członek Honorowy ŁIPH
Andrzej Glonek, Agloprima
Stanisław Malicki, STAN-MAL
Andrzej Piaskowski, Falkopia
Andrzej Styczyński, PAFANA S.A. Pabianicka Fabryka Narzędzi
Jolanta Zborowska, Artykuły Zoologiczno-Akwarystyczne Jolanta Zborowska

W tym roku Diament zostanie przyznany w swojej nowej odsłonie, dzięki autorskiej statuetce powstałej przy współpracy z Akademią Sztuk Pięknych.

W związku z tym, że kandydatów do tego wyróżnienia może zgłaszać nie tylko Zarząd i Rada, ale też grupa 6 członków ŁIPH oraz Prezesi Oddziałów Izby – informujemy, że ewentualne zgłoszenia (nominacje) są przyjmowane do 27 marca drogą elektroniczną ma adres: biuro@izba.lodz.pl

Szczegóły dotyczące nagrody, wniosek oraz regulamin na stronie: http://www.izba.lodz.pl/O_nagrodzie/89/

Do zobaczenia na Spotkaniu Wielkanocnym ŁIPH!