Spotkanie z przedsiębiorcami z Radomia w Spale

Szanowni Państwo,

W związku z naszą ścisła współpracą z Izbą Przemysłowo-Handlową Ziemi Radomskiej podjęliśmy wspólną inicjatywę zorganizowania spotkania dla przedsiębiorców i menedżerów firm o charakterze z jednej strony szkoleniowym, z drugiej networkingowo-integracyjnym. Chcemy w ten sposób łączyć nowe kontakty, nie zamykając się jedynie w rejonie Łodzi. Jeśli ta forma spotka się z Państwa uznaniem – będziemy ją kontynuować także w relacji z innymi miastami.

Tymczasem zapraszam serdecznie na to pierwsze spotkanie. Szczegóły w załączeniu.

Firmy członkowskie ŁIPH proszę o przesyłanie zgłoszeń bezpośrednio do mnie na mail : michal.haze@mikomax.pl

Proszę o podanie w rezerwacji rodzaju pokoju - jeśli 2-osobowy, to z kim – proponuję w tej kwestii wcześniej się porozumieć. Fakturę już po rezerwacji wystawi IPHZR – która wzięła na siebie ciężar rozliczeń.

Liczba miejsc jest ograniczona – całe spotkanie zaplanowane jest na 40 osób. Chcemy, by było to 40 różnych firm, po 20 z każdej strony.

Zapraszam !

Michał Haze