Srebrne Godło Najwyższa Jakość Quality International 2017 dla ŁIPH

Z dumą informujemy, iż Łódzka Izba Przemysłowo-Handlowa otrzymała Srebrne Godło Najwyższa Jakość Quality International 2017 w kategorii QI Services - Usługi Najwyższej Jakości.

Godło zostało nam przyznane za usługę doardztwa proeksportowego dla przedsiębiorców, w tym usługę opracowania modelu biznesowego pod kątem internacjonalizacji przedsiębiorstwa.

Najwyższa Jakość QI to projekt którego celem jest promowanie w firmach i instytucjach skutecznych metod zarządzania jakością. Drugim celem jest wskazanie i promocja tych firm i instytucji, które reprezentują najwyższe standardy, gwarantujące klientom i konsumentom otrzymanie produktu lub usługi na najwyższym poziomie.

Programowi patronują: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Polski Komitet Normalizacyjny oraz Katedra Zarządzania Jakością Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.