Sympozjum pt.: Urazy, świeże i przeciążeniowe tkanek miękkich oraz złamania zmęczeniowe w sporcie.

Szanowni Państwo,

mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w II Międzynarodowym Sympozjum pt.:  „Urazy, świeże
i przeciążeniowe tkanek miękkich oraz złamania zmęczeniowe w sporcie”, które odbędzie się w Łodzi w hotelu Ambasador Premium, w dniach 12-14 grudnia 2019  r.

Sympozjum organizują: Polskie Towarzystwo Mięśni, Ścięgień i Więzadeł oraz Medical Magnus Clinic. Jesteśmy dumni, że do współpracy przy jego organizacji udało nam się zaprosić Polski Komitet Olimpijski, Polski Związek Lekkiej Atletyki, Centralny Ośrodek Medycyny Sportowej w Warszawie oraz Uniwersytet Medyczny w Łodzi.

Wierząc, że spotkanie będzie niezwykle interesujące i inspirujące dla wszystkich uczestników, do udziału
w Sympozjum zapraszamy lekarzy, fizjoterapeutów, studentów i trenerów oraz wszystkie inne osoby zainteresowane w/w tematyką.

Serdecznie zapraszamy do Rejestracji Online: www.symposium-ptmsiw.pl

Pragniemy poinformować, iż koszt uczestnictwa pokrywa udział w 3 dniach obrad i wszystkich wydarzeniach towarzyszących, w tym w Spotkaniach Integracyjnych:

• 12.12.2019 r. – Uroczysta Kolacja i Welcome Party w Hotelu Ambasador Premium w Łodzi

• 13.12.2019 r. – Staropolska Kolacja Wigilijna na Stadionie Miejskim Widzew Łódź

Zachęcamy również do szczegółowego zapoznania się z informacjami na temat Sympozjum oraz śledzenia aktualności dostępnych na stronie www.symposium-ptmsiw.pl, a także na Facebook Polskiego Towarzystwa Mięśni Ścięgien i Więzadeł.

Będziemy zaszczyceni Państwa udziałem w tegorocznym Sympozjum.