Szkolenie z firmą Grafton Recruitment | Wyzwania rekrutacyjne na obecnym rynku pracy

Szkolenie „Wyzwania rekrutacyjne na obecnym rynku pracy”
Profil uczestnika: Właściciele firm oraz osoby pracujące w zespołach HR.

Wtorek 28 maja | godz. 15.00 - 16.30
siedziba Łódzkiej Izby Przemysłowo-Handlowej
Narutowicza 34, 90-135 Łódź, parter

Jakie informacje uzyskasz na szkoleniu?

• jak zwiększyć efektywność prowadzonych rekrutacji;
  • jakie kompetencje są najbardziej pożądane na rynku pracy;
  • czy zderzenie pokoleniowe to szansa czy zagrożenie dla Twojej organizacji;
  • jakich benefitów płacowych i pozapłacowych oczekują kandydaci.

Korzyści – dowiesz się:

• jak efektywnie pozyskiwać kandydatów na obecnym rynku;
  • jakich kompetencji brakuje na obecnym rynku;
  • jak wykorzystać potencjał zespołów międzypokoleniowych;
  • w jakie dodatkowe benefity warto zainwestować, żeby sprostać oczekiwaniom kandydatów.

Prowadzący: Joanna Łaska - absolwentka Psychologii o specjalizacji doradztwo zawodowe i organizacja na Uniwersytecie Łódzkim oraz absolwentka studiów podyplomowych Akademia Trenera Biznesu. Od 6 lat mocno związana zawodowo z obszarem HR w zakresie rekrutacji i szkoleń. Doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji na stanowiska wszystkich szczebli dla znanych i renomowanych firm z branż: SSC, BPO, farmaceutycznej, produkcyjnej, IT&Telco i innych. W jednym zdaniu - „Rekruter i Trener z zamiłowania i pasji”.

Mariusz Lemparty -  Branch Manager Grafton Łódź, FDI Expert. Manager z doświadczeniem w rekrutacjach tymczasowych jak i stałych oraz  zarządzaniu zespołami rekrutacyjnymi dla klientów z sektorów SSC, BPO, R&D, IT, Produkcja.  Od ponad 10 lat związany z branżą HR. Od 6 lat przeprowadza analizy rynku pracy, trendów oraz doradza inwestorom planującym nowe inwestycje na rynku Łódzkim. Ściśle pracuje z Biurem Obsługi Inwestora w Łodzi oraz oraz partnerami i instytucjami odpowiedzialnymi za kreowanie rynku pracy w Łodzi.

| Udział w szkoleniu jest bezpłatny.
| Zgłoszenia przyjmujemy drogą mailową do dnia 24 maja na adres: