Menu

Targi spoga+gafa 2018 w Kolonii

Szanowni Państwo,

podczas odbywających się w dniach od 2. do 4. września 2018 r. Targów spoga+gafa 2018 w Kolonii   zwiedzających oczekuje szeroka paleta tematów związanych z ogrodem. Czy to najnowsze trendy w roślinności, wysokiej jakości meble do ogrodu, czy też najnowszy sprzęt do grilowania - targi prezentują całą branżę.

Struktura prezentacji działów takich jak garden living, garden creation & care, garden bbq oraz  garden unique zapewniają kompletny przegląd wszystkich ofert wystawy.
 

Aby wizyta na Targach była dla Państwa opłacalna i przyjemna zarazem, Koelnmesse zaprasza do korzystania z przygotowanego specjalnie dla Państwa pakietu usług:

 

  • bezpłatne bilety wstępu na wszystkie dni targów

  • VRS-Card

Bezpłatne korzystanie ze środków komunikacji miejskiej podczas pobytu w Kolonii

  • Guided Tour

Prezentacja głównych atrakcji tegorocznych Targów spoga+gafa.

  • spoga+gafa Networking Event: Business Snack

Międzynarodowe spotkanie biznesowe, które umożliwi Państwu zawarcie kontaktów biznesowych, zarówno z niemieckimi, jak i z międzynarodowymi uczestnikami targów do pogłębienia dalszych relacji biznesowych.

  • (Delegations) Matchmaking

Oferujemy organizację spotkań z innymi międzynarodowymi delegacjami umożliwiając Państwu wymianę doświadczeń z ciekawymi globalnymi partnerami biznesowymi. Ponadto ułatwiając nawiązywanie kontaktów z wystawcami zapewniamy Państwu nowe, korzystne kontakty biznesowe.

  • Gartencenter Tour

Zapraszamy do zwiedzania  wybranych Centrum Ogrodniczych w Kolonii i okolicy, m.in. Centrum Ogrodnicze Dinger´s.

  • IVG Gartenparty

Związek Przemysłowy Ogrody IVG (Industrieverband Garten e.V.) organizuje spotkanie biznesowe na własnym stanowisku targowym, na które serdecznie Państwo zaproszamy.

  • Praxistag Garten für Planer und Unternehmen

Spoga+gafa 2018 już po raz piąty organizuje serię wykładów trwających pół dnia. Te wykłady są uznawane jako szkolenie doskonalenia zawodowego w Izbach Architektów Północnej Nadrenii-Westfalii oraz Hesji.

Wiele innych ekscytujących miejsc czeka na Państwo na Targach spoga+gafa, gdzie z bliska można doświadczyć wszystkiego, co ma związek z ogrodem. Chętnie będziemy Państwu towarzyszyć podczas odkrywania Targów, pomożemy w organizacji przyjazdu i zapewnimy pomoc językową.

Bezpłatne bilety wstepu dla Państwa są dostępne pod adresem: palczynski@tema.de

Z przyjemnością powitamy Państwo na Targach spoga+gafa 2018. Jesteśmy przekonani, że udział  w tym międzynarodowym wydarzeniu przyniesie Państwu wiele korzyści.

Życzymy Państwu miłego pobytu i osiągnięcia zamierzonego celu!

 

Powrót

Telefon

(+48 42) 208 93 23
(+48) 797 991 360

Adres

ul. Gabriela Narutowicza 34,
90-135 Łódź, Poland
NIP: 725-00-40-613

E-mail

biuro@izba.lodz.pl