WCAM współorganizatorem III Łódzkiego Forum Mediacji

Klinika Prawa Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, Wojewódzkie Centrum Arbitrażu i Mediacji w Łodzi oraz Ośrodek Mediacji przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Łodzi zapraszają na trzecią edycję ogólnopolskiej konferencji naukowo – biznesowej: III Łódzkie Forum Mediacji. Tegoroczny temat przewodni to „Mediacje jako efektywne narzędzie zarządzania konfliktem”.  Celem konferencji jest przeprowadzenie szerokiej dyskusji na temat mediacji jako narzędzia skutecznego rozwiązywania konfliktów, zarówno w sprawach administracyjnych, jak również tych, które codziennie stają na drodze każdego przedsiębiorcy. Konferencja odbędzie się 24 kwietnia 2019 na Wydziale Prawa i Administracji UŁ przy ul. Kopcińskiego 8/12.

Organizatorzy konferencji chcą przybliżyć przedsiębiorcom i ich profesjonalnym pełnomocnikom oraz działom prawnym, jak korzystnym i skutecznym rozwiązaniem jest mediacja, która nie tylko umożliwia optymalizację biznesu, ale również zarządzanie zasobami ludzkimi i kreowanie satysfakcjonujących relacji z pracownikami, inwestorami i podwykonawcami. Wstęp wolny.

Więcej informacji: http://www.cam-lodz.pl/uncategorized/wojewodzkie-centrum-arbitrazu-i-mediacji-wspolorganizatorem-iii-lodzkiego-forum-mediacji/