Współpraca z Ukrainą dla członków ŁIPH

Szanowni Państwo – Członkowie ŁIPH,

ostatnio dość mocno angażujemy się we wsparcie rozpoczęcia lub rozwinięcia eksportu oraz współpracy gospodarczej naszych Firm Członkowskich na Ukrainie. Po zrealizowanej już misji gospodarczej przygotowujemy się do konferencji w Łodzi z udziałem firm ukraińskich, która odbędzie się 12 czerwca. Niebawem będziemy informować o szczegółach tego wydarzenia.

Tymczasem chcemy we współpracy z PAIH umożliwić Państwu nawiązanie kontaktów na tym rynku. Dlatego zainteresowane firmy prosimy o uzupełnienie poniżej załączonej formatki z danymi o Państwa firmie oraz ofercie i odesłanie jej na adres: a.pawlak@izba.lodz.pl

> FORMATKA - WSPÓŁPRACA UKRAINA <

Formularze te zostaną przekazane do Zagranicznego Biura Handlowego w Kijowie, z którym ściśle współpracujemy. Dane te będą w dyspozycji Kierownika Biura i stworzą bazę, dzięki której będzie można sprawnie na miejscu reagować na zapytania strony ukraińskiej o współpracę.

Jednocześnie informuję, że w dniach 17-18 maja 2018 odbędzie się we Lwowie Ukraińsko-Polskie Forum Biznesowe. Do udziału w tym przedsięwzięciu serdecznie zaprasza Izba Przemysłowo-Handlowa we Lwowie, z którą ŁIPH współpracuje. Jestem przekonany, że udział w tym wydarzeniu stanie się kolejnym bodźcem do rozwoju stosunków partnerskich oraz kontaktów biznesowych pomiędzy przedstawicielami biznesu i władzy obu państw.

W zakresie udziału w Forum Biznesowym, proszę kontaktować się bezpośrednio z Kierownikiem Biura Polityki Inwestycyjnej Departamentu Polityki Gospodarczej Obwodowej Administracji Państwowej – Panem Romanem Matys: +380 676 767 007 | invest@loda.gov.ua

Z poważaniem,
Michał Haze