Menu

XI Forum Ekonomiczne Polskich Inwestorów na Białorusi

XI Forum Ekonomiczne Polskich Inwestorów na Białorusi - Mińsk, Hotel Hilton, 11.12.2019, to unikatowe wydarzenie gospodarcze skupiające blisko 200 przedsiębiorców z Polski oraz Białorusi. W tym roku odbędzie się jedenasta edycja tego znamienitego spotkania. Po raz drugi w historii forum w tym roku, jako współorganizator, wystąpi Polska Agencja Inwestycji i Handlu SA wraz z Ambasadą RP w Mińsku oraz kancelarią prawną Arzinger.

Tutaj Państwo możecie zapoznać się z poprzednią edycją: https://www.paih.gov.pl/20181206/x_forum_ekonomiczne_polskich_inwestorow_na_bialorusi


W ramach forum omawiane są zasadnicze zagadnienia działania mechanizmów rynkowych białoruskiej gospodarki, w tym: certyfikacja towarów, mechanizmy wsparcia biznesu, rynek finansowy, szanse i bariery runku, ulgi i zwolnienia podatkowe, działalność Wolnych Stref Ekonomicznych. Kolejnym ważnym elementem jest możliwość spotkania i rozmowy z praktykami biznesu z Polski, którzy od wielu lat inwestują w Białorusi.

W ramach forum będzie także możliwość spotkania z przedstawicielami urzędów centralnych, agend rządowych oraz z ekspertami branżowymi.

Forum składa się z głównej sesji plenarnej oraz dwóch równoległych sekcji tematycznych, składających się z wystąpień i prezentacji . Po części wykładowej obędzie się sesja B2B z białoruskim biznesem.

Organizatorzy wydarzenia kładą nacisk na to, aby w forum wzięła udział jak najliczniejsza grupa aktywnych przedsiębiorców, zarówno z polskiej, jak i białoruskiej strony; stawiamy na jakość.

Udział w forum jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

PAIH specjalnie dla chętnych gości z Polski organizuje na drugi dzień nieformalne spotkanie z doświadczonymi prawnikami, w którego ramach będzie można nieopłatnie zadawać wszelakie pytania z zakresu prowadzenia biznesu w Białorusi. Po spotkaniu przewidziana białoruska niespodzianka.
 

Kontakt oraz wszelkie szczegóły:

Mikołaj Tauber
Kierownik Zagranicznego Biura Handlowego w Mińsku
Polska Agencja Inwestycji i Handlu SA

mikolaj.tauber@paih.gov.pl

 

 

Powrót

Telefon

(+48 42) 208 93 23
(+48) 797 991 360

Adres

ul. Gabriela Narutowicza 34,
90-135 Łódź, Poland
NIP: 725-00-40-613

E-mail

biuro@izba.lodz.pl