XVI Łódzki Rajd Przedsiębiorców 2018

XVI ŁÓDZKI RAJD PRZEDSIĘBIORCÓW 2018!

To największa tego typu impreza integracyjna łódzkiego środowiska biznesowego. Oprócz dobrej, aktywnej zabawy dostarczamy emocji, kontaktów i satysfakcji płynącej z charytatywnego celu, który nam od lat przyświeca.

Zachęcamy do udziału wszystkie firmy z aglomeracji łódzkiej - ich właścicieli, prezesów, menedżerów i kadrę zarządzającą. Załogi złożone z pracowników również mile widziane – zwłaszcza w oznakowanych samochodach – bo Rajd to święto łódzkich firm. Zapraszamy też całe rodziny – warto połączyć w ten sposób czas biznesowy z prywatnym. Pod kątem załóg rodzinnych organizujemy specjalną odrębną trasę dla załóg z udziałem dzieci do lat 12, która na pewno będzie dla nich niezapomnianą atrakcją.

Przypominamy, że Rajd nie jest wyścigiem, nie wymaga ani jazdy na czas, ani specjalnych umiejętności, ani tym bardziej wyczynowych samochodów  - to zabawa polegająca na pokonywaniu trasy wg opisu i udziału w kolejnych konkurencjach, które staramy się przygotować tak, by każdy z uczestników miał co wspominać…

Zabawa i integracja nie przesłania nam celu – podczas finału będziemy ponownie licytować na rzecz podopiecznych Fundacji Gajusz. W tym roku będziemy mieli do zlicytowania rzecz jedyną w swoim rodzaju, niepowtarzalną, sygnowaną przez naszą reprezentację piłkarską – u progu jej startu w finale Mistrzostw Świata. Dla fanów naszych zimowych medalistów - skoczków narciarskich – też szykujemy niespodziankę. Szczegóły i zdjęcia już w maju na stronie rajdu.

Finał Rajdu to nie tylko licytacje i wręczenie pucharów, w tym Marszałka Województwa i Prezydenta Miasta Łodzi - ale też rozmaite konkurencje finałowe. Nie zabraknie dobrej kuchni – i jak zawsze podczas finału – rozrywki. Tegoroczną gwiazdą finału będzie znana ze swoich standup-ów Katarzyna Piasecka. Czekamy też na potwierdzenia od gości specjalnych – w zeszłym roku bawił się z nami Jasiek Mela – zdobywca bieguna, który pokazał, że niepełnosprawność nie jest przeszkodą i Łukasz Ligocki, nasz najlepszy snowbordzista i olimpijczyk.

Więcej szczegółów na stronie: www.rajdprzedsiebiorcow.pl

Termin: 9 czerwca 2018 (sobota)
Start: Zatoka Sportu Politechniki Łódzkiej
Meta: Hotel nad Mrogą, Rochna (impreza plenerowa) www.rochna.pl

Zgłoszenia załóg: do 31.05.2018 (decyduje kolejność zgłoszeń): > FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY <

Rejestracja załóg, pytania organizacyjne: m.nowak@izba.lodz.pl

Jak co roku wspierają nas sponsorzy – możecie Państwo do nich dołączyć. Warto!
Kontakt w sprawie sponsoringu:  m.haze@izba.lodz.pl

Mamy nadzieję, że tę czerwcową sobotę spędzimy razem! Serdecznie zapraszamy!