ZMIANA TERMINU - Otwarte FRB... aktywnie! Zaproszenie do JumpWorld Łódź

*** UWAGA ZMIANA TERMINU! Spotkanie nie odbędzie się w dniu 6 listopada br.
- o nowej dacie poinformujemy niezwłocznie. ***

Z okazji nadchodzącego okresu świątecznego i związanego z nim sezonu spotkań dla pracowników zapraszamy firmy członkowskie na nietypowe, aktywne spotkanie z cyklu Forum Rekomendacji Biznesowych!

Firma – Gospodarz: Park Trampolin JumpWorld Łódź
Termin: środa 6 listopada 2019 | godz. 14.00 – 17.00
Adres: Galeria Tesco, ul.Widzewska 22, Łódź

Czy zastanawiasz się, jak wydać środki z pracowniczego pakietu socjalnego? A może szukasz miejsca na organizację świątecznego spotkania firmowego lub eventu integracyjnego? Na spotkaniu przy kawie i ciastku będzie można poznać możliwości Parku Trampolin JumpWorld, które dodatkowo - dla chętnych - będzie można samodzielne przetestować! Także w towarzystwie swoich pociech, które wyjątkowo mogą wziąć udział w tym spotkaniu.

Na miejscu czekać będzie niespodzianka - vouchery oraz dla wszystkich aktywnych gości rabat 15% dla grup zorganizowanych.
W celu skorzystania ze wszystkich atrakcji obiektu chętne osoby prosimy o zabranie stroju do przebrania, najlepiej niekrępującego ruchów :)

Potwierdzenie udziału należy przesłać do poniedziałku 4 listopada drogą mailową: biuro@izba.lodz.pl