Zaproszenie na spotkanie z delegacją z Izraela

> Uwaga - zmiana lokalizacji spotkania na Miejską Pracownię Urbanistyczną, al. Kościuszki 19! <

Szanowni Państwo,

zapraszamy do uczestnictwa w spotkaniu z przedstawicielkami organizacji SparkPro oraz Stowarzyszenia Iskit – organizacji non profit powołanej na rzecz propagowania przedsiębiorczości kobiet w Izraelu.

Celem spotkania jest wymiana doświadczeń w zakresie promocji przedsiębiorczości w Polsce i w Izraelu, a także sposobność do wymiany kontaktów i pozyskania potencjalnych partnerów do współpracy międzynarodowej na dedykowanym spotkaniu B2B.

Organizatorem spotkania jest Bionanopark sp. z o.o. Partnerami: Łódzka Izba Przemysłowo-Handlowa i ART-Inkubator.

Wszelkie szczegóły na temat organizacji SparkPro i Stowarzyszenia Iskit wraz z imienna listą Izraelskich bizneswoman, które wezmą udział w wydarzeniu.

Środa 4 grudnia 2019 | godz. 11.15 - 12.15
Miejska Pracownia Urbanistyczna, al. Kościuszki 19
główna sala konferencyjna

Zainteresowane firmy prosimy o zgłaszanie się do poniedziałku 2 grudnia br. na adres biura: biuro@izba.lodz.pl

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.