Zaproszenie na uroczyste spotkanie wigilijne członków ŁIPH

Szanowni Państwo – Członkowie ŁIPH, w imieniu Zarządu Rady Łódzkiej Izby Przemysłowo-Handlowej mamy przyjemność zaprosić Państwa na uroczyste spotkanie wigilijne – podobnie jak w roku ubiegłym, organizowane wspólnie z:

Łódzką Agencją Rozwoju Regionalnego | Łódzką Lożą Business Centre Club | Regionalną Izbą Budownictwa w Łodzi | Regionalnym Związkiem Pracodawców Prywatnych Ziemi Łódzkiej Lewiatan | Stowarzyszeniem Klub 500 Łódź.

Uroczystość odbędzie się 15 grudnia o godz. 18.00 w Centrum Promocji Mody Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego przy ul. Wojska Polskiego 121.

W tym roku naszemu spotkaniu przyświeca szczytny cel – zbiórka świąteczna na rzecz Domu Dziecka w Grotnikach, które obecnie otacza opieką 30 wychowanków. Aby ułatwić sprawne funkcjonowanie placówki, zbieramy artykuły pierwszej potrzeby, których listę znajdziecie Państwo na stronie: http://larr.pl/wigilia/

Gorąco zachęcamy do włączenia się w naszą akcję – nawet drobne, pojedyncze dary z powyższej listy wywołają uśmiech na twarzach dzieci i ich opiekunów. Informacje o miejscu przekazywania prezentów znajdują się na powyższej stronie, a także w załączonym piśmie wigilijnym.

| Prosimy o mailowe potwierdzenie przybycia na uroczystość wigilijną do dnia 11 grudnia na adres: m.nowak@izba.lodz.pl
| Dla jednego reprezentanta firmy członkowskiej koszt udziału jest bezpłatny.
| Koszt za osobę towarzyszącą oraz każdą kolejną osobę z firmy członkowskiej wynosi 123 zł brutto.