Menu

Forum Rekomendacji Biznesowych

W kwietniu 2009 r. zainaugurowaliśmy działalność Forum Rekomendacji Biznesowych przy Łódzkiej Izbie Przemysłowo-Handlowej.

FRB to nie tyle konkretny program, co doskonała formuła, dzięki której członkowie ŁIPH mają okazję wzajemnej prezentacji swoich firm i osiągnięć biznesowych. Spotkania odbywają się cyklicznie co miesiąc, w siedzibie Izby lub w kolejnych firmach uczestników Forum. Program wszystkich spotkań jest podobny, lecz dzięki różnorodności branż i inwencji gospodarzy kolejnych spotkań – zawsze interesujący.
Jest już zasadą FRB, że spotkania zaczynają się od przedstawiania nowych gości i wymiany wizytówek, a kończą niewielkim cateringiem i rozmowami na wszelkie tematy. To pozwala na budowanie relacji i bliższe poznawanie we wciąż poszerzającym się gronie uczestników. Centralnym punktem każdego Forum są krótkie autoprezentacje wszystkich osób i jedna dłuższa – zarezerwowana dla gospodarza spotkania. Jest także na czas na przekazanie sobie istotnych informacji o ważnych wydarzeniach biznesowych, zmianach przepisów, sposobach na rozwiązania określonych problemów. Uczestnicy mają również okazję powiedzieć, jakich kontaktów szukają, bo właśnie poszerzanie kontaktów biznesowych jest głównym efektem osiąganym poprzez Forum.

Oprócz otwartych spotkań FRB co tydzień odbywają się także śniadania klubowe, zarezerwowane tylko dla stałych członków.

Mimo że udział w FRB zarezerwowany jest przede wszystkim dla firm członkowskich Łódzkiej Izby Przemysłowo-Handlowej, z przyjemnością zapraszam również na spotkania otwarte wszystkich tych przedsiębiorców i menedżerów spoza ŁIPH, którym idea wzajemnego wsparcia biznesowego wydaje się bliska. Można być gościem trzech kolejnych spotkań - chęć stałego udziału wiąże się z przystąpieniem do Łódzkiej Izby Przemysłowo-Handlowej, do czego zresztą gorąco Państwa namawiam.


Z poważaniem,
Michał Haze
Prezes Zarządu ŁIPH
m.haze@izba.lodz.pl

 
 

Telefon

(+48 42) 208 93 23
(+48) 797 991 360

Adres

ul. Gabriela Narutowicza 34,
90-135 Łódź, Poland
NIP: 725-00-40-613

E-mail

biuro@izba.lodz.pl