Menu

Kontakt

Łódzka Izba Przemysłowo-Handlowa
Lodz Chamber of Industry and Commerce



ul. Narutowicza 34,
90-135 Łódź

tel. 42 208 93 23
kom. +48 797 991 360
e-mail: biuro@izba.lodz.pl

NIP: 725-00-40-613
REGON: 004284477
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dyrektor Generalny 

Rafał Ostrowski 

r.ostrowski@izba.lodz.pl

+ 48 515 304 504

Dyrektor Biura ŁIPH

Marta Walczak

Sprawy członkowskie

Magdalena Nowak

tel. 42 208 93 23

e-mail: m.nowak@izba.lodz.pl

Eventy i marketing

Iwona Stelmasiak
tel. 
42 208 93 23

e-mail: i.stelmasiak@izba.lodz.pl

Legalizacja dokumentów,
wystawianie uniwersalnych świadectw pochodzenia towar
u

Anna Pawlak, Anna Kamińska
tel. 
42 208 92 71

kom. +48 502 306 001

e-mail: a.pawlak@izba.lodz.pl

legalizacja@izba.lodz.pl

Podpis elektroniczny

Anna Włodarczyk
tel. 
42 208 92 70

kom. +48 501 867 885

e-mail: e_podpis@izba.lodz.pl

Telefon

(+48 42) 208 93 23
(+48) 797 991 360

Adres

ul. Gabriela Narutowicza 34,
90-135 Łódź, Poland
NIP: 725-00-40-613

E-mail

biuro@izba.lodz.pl