Menu

Gala wręczenia Lauru im. Rajmunda Rembielińskiego

W Centrum Promocji Mody Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi w piątek, 14 grudnia, odbyła się Łódzka Wigilii Przedsiębiorców połączona z galą finałową Nagrody Gospodarczej Laur im. Rajmunda Rembielińskiego.  

Nagroda jest uhonorowaniem firm, osób i podmiotów, które w ponadprzeciętny sposób przyczyniają się do rozwoju gospodarki, osiągają znaczące sukcesy biznesowe i działają na rzecz poprawy warunków prowadzenia działalności gospodarczej.  

Nagroda przyznawana jest przez środowisko gospodarcze. Gali towarzyszyła zbiórka prezentów na rzecz podopiecznych Fundacji Dom w Łodzi.  

Unikalny charakter konkursowi nadaje fakt, że nagroda przyznawana jest wyłącznie przez środowisko gospodarcze. Organizatorem konkursu są: Łódzka Izba Przemysłowo-Handlowa, Loża Łódzka Business Centre Club, Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego SA, Stowarzyszenie Klub 500-Łódź oraz Regionalny Związek Pracodawców Prywatnych Ziemi Łódzkiej Lewiatan.  

Patronem nagrody wybrano Rajmunda Rembielińskiego, któremu Łódź zawdzięcza ogromny skok gospodarczy. Statuetka lauru została zaprojektowana przez dr. Tomasza Matuszaka i wykonana przez prof. Zbigniewa Dudka, pracowników ASP im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. Statuetka jest artystyczną wizją łodzi zwieńczonej gałązką laurową. 
 
Laureatami nagrody zostały: 

W kategorii Młoda Firma - Adaptive Solutions & Advisory Group,  

W kategorii Firma Roku: PAFANAsa; 

Tytuł Samorząd Przyjazny Przedsiębiorcom otrzymała Gmina Rzgów; 

Nagroda Specjalna powędrowała do Agencja Rozwoju Regionu Kutnowskiego S.A.., która właśnie obchodzi swoje 25-lecie.  

Gratulujemy nagrodzonym i wszystkim finalistom! 

Dziękujemy również sponsorom wydarzenia: Audi Centrum Łódź, firmie Dobre Wino oraz Bankowi Pekao S.A. 

Powrót

Telefon

(+48 42) 208 93 23
(+48) 797 991 360

Adres

ul. Gabriela Narutowicza 34,
90-135 Łódź, Poland
NIP: 725-00-40-613

E-mail

biuro@izba.lodz.pl