Spotkanie z przedsiębiorcami z Radomia w Spale

Z inicjatywy Prezesów Łódzkiej Izby Przemysłowo-Handlowej i Izby Przemysłowo-Handlowej Ziemi Radomskiej w dniach 5-6 kwietnia 2019 w Spale odbyło się  spotkanie szkoleniowo-integracyjne przedsiębiorców obu regionów pod hasłem „Jak poprawić efektywność  komunikacji w firmie i zbudować skuteczny proces sprzedaży”. W spotkaniu wzięło udział 46 przedsiębiorców i menadżerów.

Inspirację sprzedażową „ Dlaczego handlowcy ulegają zmyleniom klientów” przybliżył Andrzej Twarowski-Partner i Prezes zarządu Twarowski Posmyk Sales Institute – ACS Sandler Traiding.

O skutecznej komunikacji mówiła natomiast doświadczona HR Menadżer Anna Hrynkiewicz.

Po szkoleniu wszyscy mieli możliwość integracji podczas przygotowanych na tę okazję zajęć grupowych, w trakcie których, w luźniej atmosferze, zacieśniano radomsko-łódzkie relacje.

Na prośbę uczestników wyjazdu, podobne spotkania będziemy organizowali cyklicznie, następne planujemy już we wrześniu!

Link do zdjęć: https://radomskibiznes.pl/aktualnosci/wyjazd-szkoleniowo-integracyjny-przedsiebiorcow-do-spaly-relacja?fbclid=IwAR0Q4TVlD8qA0KY7J0MdQ9RY20kjC0lmTiL8k9ugNoyW9oDL5L9VBOmZN6g