Menu

Wigilia przedsiębiorców 2013 r.

„Cicha noc, święta noc,pokój niesie ludziom wszem (…)”
 

Wigilia Świąt Bożego Narodzenia w polskiej obyczajowości to dzień obchodzony świątecznie
 i powszechnie uważany za jeden z najbardziej  wyjątkowych dni w roku.
Tegoroczna wigilia członków i przyjaciół Izby, w Sali Koncertowej Akademii Muzycznej, odbyła się  19 grudnia właśnie w takiej atmosferze. W świąteczny nastrój wprowadził występ operetkowy Agnieszki Wasilewskiej – Stefańskiej i Karola Lizaka przy akompaniamencie Radosława Stefańskiego, a także życzenia księdza przypominające o tym, co w życiu najważniejsze. Wieczór wigilijny to przede wszystkim okazja do spotkania bez codziennego pośpiechu
i złożenia świątecznych życzeń. To również czas podsumowań odchodzącego roku.

Prezes ŁIPH Mirosław Golis i wiceprezes Michał Haze wręczyli diamenty podziękowań za zasługi na rzecz samorządu gospodarczego – Jerzemu Klimaszewskiemu, Stanisławowi Malickiemu, Andrzejowi Matlińskiemu i Łódzkiemu Rynkowi Hurtowemu „Zjazdowa” S.A.
Świąteczne  życzenia w imieniu Marszałka Województwa Łódzkiego złożyła przedsiębiorcom zrzeszonym w ŁIPH Bożena Ziemniewicz – Radna Sejmiku Województwa Łódzkiego a także posłowie na Sejm RP – Agnieszka Hanajczyk i Marek Matuszewski.

Więcej zdjęć z wieczoru wigilijnego można zobaczyć na stronie Pana Pawła Dobrowolskiego- Okiem Bociana zajmującego się profesjonalną fotografią ślubną i reporterską ze Zduńskiej Woli:
http://www.paweldobrowolski.pl/gal.php?i=startowa&id_gal=339


Telefon

(+48 42) 208 93 23
(+48) 797 991 360

Adres

ul. Gabriela Narutowicza 34,
90-135 Łódź, Poland
NIP: 725-00-40-613

E-mail

biuro@izba.lodz.pl